reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Karmimy sie cycem ale... cholera sucho w nich... laktacja pewnie jutro przyjdzie... i syn chyba gloduje ale nic nie płacze. Ja wiedziałam, że tak będzie.

Jeżeli chodzi o pobyt w szpitalu, to jest super. Cisza i spokój. @Sunflower01 pampersy daja, ubranka też, podkłady poporodowe i podkłady do przewijania również. Opiekę medyczną mam super.
Śniadanko i obiad pierwsza klasa. Cisza i spokój. Z pokoju dzwoni się na dół do apteki czy restauracji i zamawiasz co chcesz i panie przynoszą do pokoju.

Niebieskie pudelko jako reklama zapchaj dziurę też miło zapakowane hehe

Nie miałam czasu poznać polożnej ale super kobieta przez te kilka minut 😀
Ty w prywatnym szpitalu rodzilas, że masz takie luksusy?:D
Daj mi namiary to jutro tam jestem:p
Jak porownam to co piszesz z tym co mnie czeka od jutra to się odechciewa rodzic:D
 
reklama
Nie mam zastrzeżeń co do tego, że muszę oznaczyć to 2krotnie, bo mogę to robić co miesiąc, rozumiem że to są procedury i nikt nie każe mi tego robić, bo jest złośliwy. Natomiast chodzi o fakt, że wydruk, który bądź co bądź nadal jest z formy elektronicznej, podpis i pieczątka są nadrukowane, musi być na innym kolorze papieru, bo tylko wtedy uznawany jest za oryginał. Prędzej by do mnie przemówiło, gdyby musiał być podpis laboranta.
Ale ja się ogólnie z tym nie kłócę, tak sobie narzekam na to. Finalnie muszę mieć, czy uważam to za absurd czy nie.
Czemu w kolorze? W alabie jest na dole adnotacja, że jest to dokument elektroniczny czy jakoś tak.
 
Bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Karmimy sie cycem ale... cholera sucho w nich... laktacja pewnie jutro przyjdzie... i syn chyba gloduje ale nic nie płacze. Ja wiedziałam, że tak będzie.

Jeżeli chodzi o pobyt w szpitalu, to jest super. Cisza i spokój. @Sunflower01 pampersy daja, ubranka też, podkłady poporodowe i podkłady do przewijania również. Opiekę medyczną mam super.
Śniadanko i obiad pierwsza klasa. Cisza i spokój. Z pokoju dzwoni się na dół do apteki czy restauracji i zamawiasz co chcesz i panie przynoszą do pokoju.

Niebieskie pudelko jako reklama zapchaj dziurę też miło zapakowane hehe

Nie miałam czasu poznać polożnej ale super kobieta przez te kilka minut 😀
Z całego pudełka torba najlepsza 😁 z kim rodziłas? tzn położna?
W sumie, tak. szybko Ci poszło, że nawet jakby nie mieli jak Ci przyjąć to nie zdążyli by odesłać :)

Na razie Maleństwo potrzebuje jakieś mikro ilości mleka, dużo wody pij :)

I odpoczywaj w każdej chwili wolnej bo tego będzie coraz mniej :)
 
Moje drogie koleżanki niedoli. O 20.30 usypiając córkę nagle "bum" uslyszałam mały strzał. Już wiedziałam, że to pecherz płodowy ale chciałam jeszcze dokonczyć usypiać córkę. Wstaję z łóżka, a tu chlup jak z butelki na podlogę. Takiej radochy dostałam, ze pierwsze skurcze dopiero w połowie drogi poczułam. W 5 minut zebrałam się i w samochód. Do szpitala miałam 80km. Jechaliśmy godzinę i parę chwil. Przed 22 weszłam na IP. Nikt mnie nie badał, bo przez skurcze nie mogłam mówić. Szybko w ubraniu na trakt porodowy, tam polożna stwierdza rozwarcie na 9cm i oznajmia, ze nie zdążą podać znieczulenia tyle, ze mnie to juz "jajo" interesowało, bo za 2 minuty miałam parte , a dokładnie dwa parte i 22.20 syn był już zemną. Poród ekspres. Jak ja kobiety dojechałam??? Piszę dopiero teraz, bo nie mogłam się ogarnąć z tym wszystkim we własnej glowie 🤪

Żadnego nacięcia, pęknięcia. Lekkie otarcie. Odrazu 2 godziny po porodzie śmigałam pod prysznicem. A i co do wagi. Dziewczyny usg o 1kg okłamało! Syn urodził się 59cm długi z wagą 2900, a nie 3900 😄

Istne szaleństwo. Przy następnym porodzie kazali mi się zgłosić na oddział, bo takiego ekspresu dawno nie mieli. Synek je cyca, moja mała drobnica. Najlepsze jest to, ze tak się kręcił w brzuchu, że lekarze nie mogli uwierzyć ile guzów na pępowinie zrobił. Nic mnie nie boli oprócz tyłka.

@Krajka trzymam za Was mocno kciuki. Wszystko będzie dobrze. Jestem z Wami myślami 😚💞
Gratuluję !!! Wreszcie doczekalas sie super szczęśliwego rozwiązania. Ja mam ponad 100 km do szpitala także jestes dla mnie przykladem ze jednak mozna zdązyc nawet w ostatniej chwili 😘
Zdrówka i sil Wam zyczę 😍😘😘
 
reklama
Oczywiście to wszystko w ciąży ;) przed ciąża normalnie miałam i cytologię i posiewy pobierane z szyjki
Kurcze to ja juz zglupialam z tym wszystkim 😱 jakie szkoły kończą Ci lekarze ze każdy robi i mowi co innego 😉 ja do tej pory wszystkie posiewy mam z szyjki i zawsze mi mowiono ze to co w pochwie nie swiadczy o tym co moze byc w szyjce. Jak nie pobierze mi ginka w czwartek na wizycie to zrobie sama z pochwy🙂
 
Do góry