reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa ale od jakiegoś czasu podczytuje wątek szyjkowy i muszę przyznać, że bardzo mi to pomaga nie podupadać na duchu. Obecnie jestem 22+6 tc bliźniaczej. Aktualnie leżę w szpitalu bo strasznie stawiał mi się brzuch co spowodowało skrócenie szyjki do 20mm. Na razie nie wiem co mi zaproponują bo biorę już na ten moment sporo leków. Będę czekać na decyzje o pessarze, choc mówią ze w ciąży bliźniaczej ani szwu ani pessara się nie praktykuje. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji bądź zna kogoś w ciąży bliźniaczej gdzie jednak założono pessar?
Chętnie przyłącze się do tego wątku bo w kupie raźniej 🙂
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa ale od jakiegoś czasu podczytuje wątek szyjkowy i muszę przyznać, że bardzo mi to pomaga nie podupadać na duchu. Obecnie jestem 22+6 tc bliźniaczej. Aktualnie leżę w szpitalu bo strasznie stawiał mi się brzuch co spowodowało skrócenie szyjki do 20mm. Na razie nie wiem co mi zaproponują bo biorę już na ten moment sporo leków. Będę czekać na decyzje o pessarze, choc mówią ze w ciąży bliźniaczej ani szwu ani pessara się nie praktykuje. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji bądź zna kogoś w ciąży bliźniaczej gdzie jednak założono pessar?
Chętnie przyłącze się do tego wątku bo w kupie raźniej 🙂
@Rabatka kojarzę pessar u Ciebie i bliźniaki :-)
 
reklama
Do góry