reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
@KrolikxS - a jak u Ciebie? Zdecydowałaś się na szpital czy jesteś w domu?
Jestem w domu, ale byłam na kontroli u "normalnego" ginekologa. Szyjka 30mm. Tabletki, które mi dali na nerki nie są zbyt dobre, nie mam ich brać tak dużo i przede wszystkim odstawić od razu jak zauważę poprawę. Duphaston, nospa i dużo magnezu. Leżeć i doczekać do gin prowadzącego. Pan powiedział, że będzie dobrze i mam nie słuchać konowałów.
Niestety i tak dopadła mnie depresja. Schudłam kilogram, partner wziął urlop żeby ze mną posiedzieć :/
 
Czy długość szyjki "ponad 29mm",tak lekarz wpisał w karcie,jest ok ? Nie mówił, że coś jest nie tak itd. , ale jakoś zaczęłam nad tym myśleć ...Jestem na początku 29 tc. Pozdrawiam [emoji846]
 
Dziewczyny !!! Oksytocyna nic nie dała o 13 przebili pęcherz parę skurczów, 4 parte i urodzilam o 15:12 😊 a teraz najlepsze waga 2730!!!!!!!!!!!! Porod cudowny
QQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQWQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ QQQQQQQQQWWQ




Gv
Dziewczyny !!! Oksytocyna nic nie dała o 13 przebili pęcherz parę skurczów, 4 parte i urodzilam o 15:12 😊 a teraz najlepsze waga 2730!!!!!!!!!!!! Porod cudowny
Gratulacje! Waga świetna! Chyba każda chciałaby mieć taki łatwy poród😍 teraz pozostaje Ci cieszyć się maleństwem😍
 
reklama
Dziewczyny czas pomalutku żegnać się z grupą 😊 bardzo dziękuję za wsparcie i miłe słowa... Nie myślałem że się uda💪 dla przypomnienia szyjka 5mm od 20tygodnia prawie 4 miesiące leżenia plackiem dosłownie wstawiłam tylko do łazienki. Porod wywoływany ponieważ uznali że waży 2kg A tak naprawdę urodziła się z waga 2700🤔 dziewczyny mój przypadek był naprawdę beznadziejny ale się nie udało z wami również tak będzie . Po wyjęciu pessara skakalam biegałam miałam oksytocyne to nic nie dało. Dopiero jak przebili mi wody poleciało😂
 

Załączniki

  • 20200804_071834.jpg
    20200804_071834.jpg
    768,3 KB · Wyświetleń: 119
Do góry