reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Nie, rodzę w Rzeszowie :) Maja drugi szpital w Łodzi
Teraz już rozumiem, chodziło Tobie o to, że w tym szpitalu, w którym będziesz rodzić, podobnie jak na Madalińskiego, nie zdecydowano się na przywrócenie porodów rodzinnych🤦🤰. Ja na początku chciałam właśnie rodzić w tym w Łodzi, słyszałam wiele pozytywnych opinii. Ale przerażała mnie właśnie droga do.
 
@Amnesia zastanów się nad szpitalem drugiego wyboru, żeby mieć alternatywe poza namiotem :( podobno odesłali kobietę z akcją porodowa, ze skierowaniem, ich pacjentke. Tzn mogła urodzić, ale nie mieli miejsc na noworodkach i dziecko pojechało by na Lwowska samo.
 
Nie, rodzę w Rzeszowie :) Maja drugi szpital w Łodzi
I rodzisz w Warszawie? Czy mnie już coś się pomieszało? Pro Familia ma chyba też fajny szpital w Łodzi.

Mieli, niestety dwa lata temu udało im się ten szpital w Łodzi wykonczyć ponieważ starali się o kontrakt z nfz, a ze zainteresowanie było duze, a konkurencyjny szpital chciał się ich pozbyć, no to nie dostali umowy z nfz i musieli zamknąć placówkę, bo co jak co ale cena za poród 6tyś to nie mała kwota.
 
Masz rację. Tylko mój lekarz powiedział, że jak późno przyjadę że skurczami i synek będzie już w kanale, to rodze sn...ja to się nie znam na tym wszystkim 🙈🙈🙈
Tutaj nikt Tobie nie da gwarancji 😉. I mnie również. Ja się pocieszam myślą, że pessar zdejmą mi w dniu cc, jeśli ten dowiezie szyjkę, a skurcze nie będą dawały we znaki, to powinno sie udać doleżeć.
 
Mieli, niestety dwa lata temu udało im się ten szpital w Łodzi wykonczyć ponieważ starali się o kontrakt z nfz, a ze zainteresowanie było duze, a konkurencyjny szpital chciał się ich pozbyć, no to nie dostali umowy z nfz i musieli zamknąć placówkę, bo co jak co ale cena za poród 6tyś to nie mała kwota.
Tak? A to nawet nie wiedziałam, patrzyłam na Łódź jakiś czas temu (czyżby to było już 2 lata) i ceny są (były) bardzo konkurencyjne do Warszawy- u nich cc 6.700 a w Medicover 10.000 (przy minimalnym pakiecie). To jak na miejsce oddalone o 50 minut drogi od stolicy to jest ogromna różnica w cenie
 
Mieli, niestety dwa lata temu udało im się ten szpital w Łodzi wykonczyć ponieważ starali się o kontrakt z nfz, a ze zainteresowanie było duze, a konkurencyjny szpital chciał się ich pozbyć, no to nie dostali umowy z nfz i musieli zamknąć placówkę, bo co jak co ale cena za poród 6tyś to nie mała kwota.
A wydawało mi się, że kiedyś pisali, że dostali umowę z NFZ. Ale to w 2017 - 2018 bylo
 
reklama
Gdzie wy takie serniczki dla cukrzyków kupujecie, też chce kawałek 🤤
Było tu kilka dni z rzędu pisanie o jakichś słodkościach i pozazdrościłam. Zaczęłam szperać po necie i znalazłam jakiś przepis na sernik dla diabetyków z jagodami. Zleciłam listę zakupów i mówię do męża, włączaj kenwood'a, robisz sernik. To tylko wymieszać składniki. Pieczenie i niebo w gębie gotowe
💪
 
Do góry