reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Nie pocieszę cię..ale raczej prędko nie odpoczniesz 😅 to że nie miał siły ciągnąć cycka przy kawałek to normalne u każdego dziecka, to że z butelki nie chce jeść to się zdarza nawet dobrze donoszonych albo i przenoszonych dzieci. Przed kamieniem odciagaj trochę pokarmy żeby 'zluzowac cycki' i powinien ładnie chwycić. Może za jakiś czas zaakceptuje butelkę :) moja np nie akceptowala I nadal nie akceptuje zwykłych smoczkow, a kupiliśmy chyba każdy możliwy rodzaj, nawet bibs który niby uwielbiają wszystkie dzieci 😅 nie łączę tego z tym że jest wcześnie donoszona, bo córka przyjaciółki ma dokładnie tak samo, a urodziła się kilka dni po terminie :)

Daj mu zasnąć przy cycku I później odkladaj do łóżeczka :) pamiętaj, że on potrzebuje twojej bliskości :) ja w końcu moją wzięłam do łóżka bo już nie miałam siły wstawać, brać, odkładać.. Bo najczęściej w czasie karmienia i tak przysypiałam. I przygotuj sie mentalnie na skoki rozwojowe 😅 ja nie miałam o nich pojęcia więc jak młoda wisiała całymi (dosłownie calymi) dniami na cycku to ja ryczalam, że ona jest głodna, mam niewartosciowe mleko itp 😅 A to po prostu był taki etap 🤷‍♀️

A jeśli chodzi o krocze to też miałam armagedon. Dodatkowo przemywalam korą debu. Wiem, że dużo kobiet stosuje też tamtum rosa. No i octenisept podstawa 😅
Dobrze że moja lekarka fascynuje się też plastyką krocza to po drugiej ciąży będzie miała ze mnie dodatkową fuche 😅
Kurcze muszę ogarnąć teorię! Zapomniano mi dać instrukcję obsługi po porodzie 😜 poczytam serio. Już jest bosko.
 
reklama
Dobrze przyszedł czas pochwalić się Synem :)
(z komórki nie mogę wgrać zdjęć a komputera nie miałam siły odpalać :p )

Mąż przyjechał z trasy i zobaczył swoje Skarby po raz pierwszy w życiu. To był bardzo wzruszający dzień. Teraz nie odstępuje Syna na krok. Sam go przewija, śpiewa mu, przytula i
116255332_717974222329585_2830871995702792458_n.jpg
nawet na spacerze nie chciał mi oddać wózka.
 
Zmniejsz porcję? A może za dużo węgli- ważysz to jakoś, żeby wiedzieć, czy nie przekraczasz? Teoria mówo, że tłuszcz obniża ładunek glikemiczny- może za mało tłuszczu?
Na sniadanie jedna kromka chleba pozniej dwie lyzki platkow owsianych kasza Mysle 30-40 gram a po niej 155 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Pozniej sam losos ze szparagowka i Juz tylko 103
 
Dobrze przyszedł czas pochwalić się Synem :)
(z komórki nie mogę wgrać zdjęć a komputera nie miałam siły odpalać :p )

Mąż przyjechał z trasy i zobaczył swoje Skarby po raz pierwszy w życiu. To był bardzo wzruszający dzień. Teraz nie odstępuje Syna na krok. Sam go przewija, śpiewa mu, przytula iZobacz załącznik 1153700 nawet na spacerze nie chciał mi oddać wózka.

Ja też chcę!!! Już zapomniałam jaki noworodek potrafi być słodziuchny 🤗 🤩
Śliczny chlopczyk i niech zdrowo rośnie!
Ciekawe czy moj syn też ma duzo włosów 🤔
Ciekawe ile waży... wszystko jest ciekawe.
Ciesz się, ze tata nie moze się nawierzyć dzięki temu masz chwile zeby zebrać myśli i zadbać o swoje "jaaaaaa" 😊

Bo moje "jaaaaa" nie moze się dziś ogarnąć. Dziś 37+1. Czuję ogromną ulgę ale i strach, bo siedzę na bombie i wszystko mnie stresuje. Tak bym chciała wszystko zrobić, a tu nie da rady, bo się człowiek ruszać nie może.
 
Dziewczyny może się orientujecie jak często występuje żółtaczka u noworodka, ktora wymaga dłuższego pobytu w szpitalu?
 
Ja też chcę!!! Już zapomniałam jaki noworodek potrafi być słodziuchny 🤗 🤩
Śliczny chlopczyk i niech zdrowo rośnie!
Ciekawe czy moj syn też ma duzo włosów 🤔
Ciekawe ile waży... wszystko jest ciekawe.
Ciesz się, ze tata nie moze się nawierzyć dzięki temu masz chwile zeby zebrać myśli i zadbać o swoje "jaaaaaa" 😊

Bo moje "jaaaaa" nie moze się dziś ogarnąć. Dziś 37+1. Czuję ogromną ulgę ale i strach, bo siedzę na bombie i wszystko mnie stresuje. Tak bym chciała wszystko zrobić, a tu nie da rady, bo się człowiek ruszać nie może.
O PANI GRATULACJE 🤗😘 Ja jeszcze ciut więcej niż 4 tygodnie do donoszonej.
 
reklama
Non stop używałam octeniseptu, uratował mnie dopiero proszek dermatol. Dziś mogłam już siedzieć na tyłku. Mały już nie daje do wiwatu. Mąż wrócił z trasy i non stop z nim siedzi więc mam więcej luzu
A jeszcze mi się przypomniało, może już była o tym mowa, do siedzenia koło takie dmuchane do pływania ponoć ulateia siedzenie
 
Do góry