reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Nooo, a moich gratulacji nie przeczytała z tego wszystkiego, chociaż wyobrażam sobie jak musiałaś wygladać po porodzie zmeczona i szczęśliwa: "🤪" - 😁

Czym tego małego/dużego chłopa karmiłaś???? Aaa delicje colą popijałaś zapomniałam 😄

Ale się cieszę, ze już jesteś po wszystkim i maluszek również zdrowy. Teraz dopiero zacznie się jazda bez trzymanki i to do końca życia 😊🙃
Opatentuje dietę na gigantyczne dzieci! Na szczęście mam spokojne dziecko! Śpi i budzi mnie tylko na sprawy pampersowe i jedzenie. Oficjalnie sam nauczył się dziś brać sutka z otoczką fakt że na leżąco ale tak jest ok. Badali go dokładnie bo jednak miał ciężką drogę na ten świat. Jak go zobaczyłam to ocknęłam się i godzinę płakałam jmi gadałam jak facet "on jest na prawdę, mam syna, on istnieje" serio... Że mną gorzej bez leków przeciwbólowych nie mogę leżeć ani wstać. Wstaje i czapie po leki. Robię makijaż a jak! Karmię Malucha (teraz co 3h) lub jak akurat zachce...

Mam mega patent od jednej położnej. Po mocnym nacięciu sikać tylko pod prysznicem, kibelek i bidet szpitalny to zaraza. Jest łatwiej, bez "nadymania" i odrazu podmywasz się czystym ręcznikiem papierowym wycieram i zalewam octeniseptem ranę i psikam na tą podkładkę poporodową. Serio rana nie jest już tak zla jak wczoraj a dziewczyna obok urodziła po mnie i ma stan ostry zapalny
 
reklama
Opatentuje dietę na gigantyczne dzieci! Na szczęście mam spokojne dziecko! Śpi i budzi mnie tylko na sprawy pampersowe i jedzenie. Oficjalnie sam nauczył się dziś brać sutka z otoczką fakt że na leżąco ale tak jest ok. Badali go dokładnie bo jednak miał ciężką drogę na ten świat. Jak go zobaczyłam to ocknęłam się i godzinę płakałam jmi gadałam jak facet "on jest na prawdę, mam syna, on istnieje" serio... Że mną gorzej bez leków przeciwbólowych nie mogę leżeć ani wstać. Wstaje i czapie po leki. Robię makijaż a jak! Karmię Malucha (teraz co 3h) lub jak akurat zachce...

Mam mega patent od jednej położnej. Po mocnym nacięciu sikać tylko pod prysznicem, kibelek i bidet szpitalny to zaraza. Jest łatwiej, bez "nadymania" i odrazu podmywasz się czystym ręcznikiem papierowym wycieram i zalewam octeniseptem ranę i psikam na tą podkładkę poporodową. Serio rana nie jest już tak zla jak wczoraj a dziewczyna obok urodziła po mnie i ma stan ostry zapalny

Wiesz, tak Ci już zazdroszczę, ze wreszcie mozesz powiedzieć, ze masz malucha ze sobą 🥰
A jak mąż zareagował?? Pewnie się baaaardzo cieszy i nie moze sie Was doczekać! Długo jeszcze będziesz w szpitalu?
 
Kurczę jak tam czytam o tych wszystkich historiach porodowych to mam trochę żal, że natura tak to wszystko wymyśliła, nie dało się jakoś łatwiej?:D
Nie dość, że przez 9 mies martwimy się żeby wszystko było w porządku to jeszcze sam poród nie jest łatwy... Wiem, wiem nikt nas nie zmusza do tego żeby być w ciazy a dziecko wszystko wynagradza...
A wiecie co powiedział mi mój tata jak wróciłam z pierwsza córka że szpitala? "Co ty możesz wiedzieć o porodzie, przecież miałaś cesarke":D i kto to powiedział? Facet, który o porodzie wie najwięcej...
 
Ale zleciało. Już zaczełaś 32 tydzień. A ja pamiętam jak odliczałas, ze dopiero 24 i 25... no jak widać szyjka dziadostwo więcej stresuje niż się jej cos złego dzieje. Kurcze dopiero mialaś 3 z przodu - ktoś mi prawie dwa tygodnie ukradł 😄🙃
Dokładnie, leci ten czas 😊 to naprawdę pocieszające. Ty już koncoweczka i bezpieczny Maluszek ✊👍 wizyta się nie stresuj, będzie ok,
Opatentuje dietę na gigantyczne dzieci! Na szczęście mam spokojne dziecko! Śpi i budzi mnie tylko na sprawy pampersowe i jedzenie. Oficjalnie sam nauczył się dziś brać sutka z otoczką fakt że na leżąco ale tak jest ok. Badali go dokładnie bo jednak miał ciężką drogę na ten świat. Jak go zobaczyłam to ocknęłam się i godzinę płakałam jmi gadałam jak facet "on jest na prawdę, mam syna, on istnieje" serio... Że mną gorzej bez leków przeciwbólowych nie mogę leżeć ani wstać. Wstaje i czapie po leki. Robię makijaż a jak! Karmię Malucha (teraz co 3h) lub jak akurat zachce...

Mam mega patent od jednej położnej. Po mocnym nacięciu sikać tylko pod prysznicem, kibelek i bidet szpitalny to zaraza. Jest łatwiej, bez "nadymania" i odrazu podmywasz się czystym ręcznikiem papierowym wycieram i zalewam octeniseptem ranę i psikam na tą podkładkę poporodową. Serio rana nie jest już tak zla jak wczoraj a dziewczyna obok urodziła po mnie i ma stan ostry zapalny

Spokojnie z każdym dniem będzie lepiej ✊

W którym szpitalu w końcu rodziłaś?
 
Dziewczyny wczoraj na wizycie miałam 3 cm rozwarcia a dzisiaj już taki bronzowy śluz i bóle okresowe myślicie że to już jestem w z om 37 i 2 dni a według usg prenatalne pierwsze 37 i 6 dni
Bo badaniu może być śluz podbarwiony, ale jak było rozwarcie już to faktycznie może to już czas. A jak się czujesz?
 
Opatentuje dietę na gigantyczne dzieci! Na szczęście mam spokojne dziecko! Śpi i budzi mnie tylko na sprawy pampersowe i jedzenie. Oficjalnie sam nauczył się dziś brać sutka z otoczką fakt że na leżąco ale tak jest ok. Badali go dokładnie bo jednak miał ciężką drogę na ten świat. Jak go zobaczyłam to ocknęłam się i godzinę płakałam jmi gadałam jak facet "on jest na prawdę, mam syna, on istnieje" serio... Że mną gorzej bez leków przeciwbólowych nie mogę leżeć ani wstać. Wstaje i czapie po leki. Robię makijaż a jak! Karmię Malucha (teraz co 3h) lub jak akurat zachce...

Mam mega patent od jednej położnej. Po mocnym nacięciu sikać tylko pod prysznicem, kibelek i bidet szpitalny to zaraza. Jest łatwiej, bez "nadymania" i odrazu podmywasz się czystym ręcznikiem papierowym wycieram i zalewam octeniseptem ranę i psikam na tą podkładkę poporodową. Serio rana nie jest już tak zla jak wczoraj a dziewczyna obok urodziła po mnie i ma stan ostry zapalny
To jest niesamowite, że z mikrokropeczki urósł taki duży Mały człowieczek :) Patent z prysznicem bardzo dobry, od razu czysta i świeża :) Kiedy wychodzicie?
 
reklama
Do góry