reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hejka, kurczę fajnie że Ty masz te wizyty co 2 tyg jakoś szybko czas leci a u mnie co 3 🤔 mam nadzieję że teraz jak będę bliżej 30 tyg to też będzie chciał co 2 . A tak to jakoś leci przeszły bóle brzucha ale doszło dziwne uczucie jak wkładam luteine tak mało miejsca coś wydaje mi się że wszystko tam jakieś takie miękkie 😔 w środę rano wizyta mam nadzieję że będzie wszystko dobrze...

Powiem Ci, że ja mam takie samo uczucie. Myślę, że im bliżej porodu tym więcej dziwnych odczuć. Zresztą ostatnimi czasy tak źle sypiam i budzę się przed 5, oczywiście próby zasypiania na nowo tylko mnie jeszcze bardziej denerwują i cukier podnoszą. Jeszcze ze schodów spadłam. Od tego leżenia biodra mnie bolą i gdy już wstanę, to robię takie małe kroczki jak robaczek i nogą mi się na schodach rozjechały. Mam cały piszczel zdarty. A tak sobie chciałam do lekarza w sukience pojechać ale z tym siniakiem i rozdarciem od kolana aż po stopę sobie podaruję.
Wizytę masz już tuż tuż i już zaraz skończony 30tyg. 😊
 
Powiem Ci, że ja mam takie samo uczucie. Myślę, że im bliżej porodu tym więcej dziwnych odczuć. Zresztą ostatnimi czasy tak źle sypiam i budzę się przed 5, oczywiście próby zasypiania na nowo tylko mnie jeszcze bardziej denerwują i cukier podnoszą. Jeszcze ze schodów spadłam. Od tego leżenia biodra mnie bolą i gdy już wstanę, to robię takie małe kroczki jak robaczek i nogą mi się na schodach rozjechały. Mam cały piszczel zdarty. A tak sobie chciałam do lekarza w sukience pojechać ale z tym siniakiem i rozdarciem od kolana aż po stopę sobie podaruję.
Wizytę masz już tuż tuż i już zaraz skończony 30tyg. 😊
Oj Ty budzisz się przed 5 a ja śpię gora 3 godziny ledwo zipie a w dzien nie moge usnac 😔 jej dobrze ze Ci sie nic nie stalo musialas najesc sie strachu przez te schody musisz uważać kurczę. A mi chyba dopiero brzuch zaczął rosnąć skóra swędzi niemiłosiernie i boli 😏 jak na prawie 30 tydzień to mały ten brzuch co ??? Trochę mnie to denerwuje
 
Oj Ty budzisz się przed 5 a ja śpię gora 3 godziny ledwo zipie a w dzien nie moge usnac 😔 jej dobrze ze Ci sie nic nie stalo musialas najesc sie strachu przez te schody musisz uważać kurczę. A mi chyba dopiero brzuch zaczął rosnąć skóra swędzi niemiłosiernie i boli 😏 jak na prawie 30 tydzień to mały ten brzuch co ??? Trochę mnie to denerwuje
 

Załączniki

  • 20200601_112630.jpg
    20200601_112630.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 94
Chciałabym mieć taki brzuch w 30tyg:D ja to zaraz mogłabym na porodowke jechac A u Ciebie nic nie widac:p pięknie wygladasz:) poza tym jeśli dziecko przybiera na wadze i wszystko jest ok to nie masz się czym martwić. Może siedzi gdzieś przy kręgosłupie. Dopiero zacznie rosnąć, jeszcze masz trochę czasu.
 
Chciałabym mieć taki brzuch w 30tyg:D ja to zaraz mogłabym na porodowke jechac A u Ciebie nic nie widac:p pięknie wygladasz:) poza tym jeśli dziecko przybiera na wadze i wszystko jest ok to nie masz się czym martwić. Może siedzi gdzieś przy kręgosłupie. Dopiero zacznie rosnąć, jeszcze masz trochę czasu.
No właśnie niedawno na echo serduszka małej lekarz powiedział że waży poniżej normy teraz w środę mam wizytę u swojego ginekologa będziemy sprawdzać przepływy. Mały jest ten brzuch i jak mała kopie lub się rozciąga to boli strasznie 😔 i sama nie wiem czy to dobrze przytylam niecałe 4kg
 
reklama
Do góry