reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

No właśnie niedawno na echo serduszka małej lekarz powiedział że waży poniżej normy teraz w środę mam wizytę u swojego ginekologa będziemy sprawdzać przepływy. Mały jest ten brzuch i jak mała kopie lub się rozciąga to boli strasznie 😔 i sama nie wiem czy to dobrze przytylam niecałe 4kg
[/QUOTE
Póki co niczym się nie martw. Lekarz sprawdzi i zobaczysz co Ci powie. Może teraz jest malutkie, ale przez te 10tyg nadrobi. Chyba lepiej rodzić mniejsze dziecko niż giganta. Wiem coś o tym, bo moja pierwsza córka wazyla 4400g a ja też raczej z tych szczupłych to nie dość, że było co nosić to jeszcze ciężko urodzić.
 
reklama
Dziękuję za miłe słowa ❤ i mam nadzieje ze będzie w brzuszku jak najdłużej i przytyje trochę bo nie wyobrażam sobie rodzić za 4 tygodnie tak jak lekarz mówi.
 
Hej Dziewczyny. Ja mam problem od wczoraj. Boli mnie jakby krocze, te kości na dole. Tak jak po długiej jeździe na rowerze. Najgorzej jak leze. Wizytę mam dopuero 15 mają, ale jakby co to pójdę wcześniej. Nie wiem czy to spowodowane jest powiększaniem się macicy, więzadeł itp, czy może ty, że od 2 dni w toalecie nie byłam.. . Ach jak nie urok to sr...
 
Dziękuję za miłe słowa ❤ i mam nadzieje ze będzie w brzuszku jak najdłużej i przytyje trochę bo nie wyobrażam sobie rodzić za 4 tygodnie tak jak lekarz mówi.
Będzie dobrze. Lekarze trochę nas straszą żeby przypadkiem trochę za bardzo nie szaleć, ale zazwyczaj dzieci pomimo wszystkich problemów szyjkowych rodzą się w terminie a nawet po. Ja też w poprzedniej ciazy miałam urodzić od razu po zdjecou szwu w 37tyg a urodziłam tydz po terminie pomimo zerowej szyjki i rozwarcia.
 
No właśnie niedawno na echo serduszka małej lekarz powiedział że waży poniżej normy teraz w środę mam wizytę u swojego ginekologa będziemy sprawdzać przepływy. Mały jest ten brzuch i jak mała kopie lub się rozciąga to boli strasznie 😔 i sama nie wiem czy to dobrze przytylam niecałe 4kg
Moja też ważyła poniżej normy, ale patrząc na przyrosty wagi w dłuższym czasie to przybierala równomiernie tylko, że poniżej lini 'normy' :) gdzieś nawet mam zdjęcie z usg tego przyrostu, jak znajdę chwilę to mogę poszukać i podesłać ;) I nie było w tym nic niepokojącego po prostu 'robimy drobne dzieci'😅
A brzuszek piękny :D Też tak miałam, jak w 36tc powiedziałam położnej środowiskowej, że za moment będę rodzić to patrzyła na mnie jak na nienormalną, aż musiała zajrzeć w papiery 😅
 
Hej Dziewczyny. Ja mam problem od wczoraj. Boli mnie jakby krocze, te kości na dole. Tak jak po długiej jeździe na rowerze. Najgorzej jak leze. Wizytę mam dopuero 15 mają, ale jakby co to pójdę wcześniej. Nie wiem czy to spowodowane jest powiększaniem się macicy, więzadeł itp, czy może ty, że od 2 dni w toalecie nie byłam.. . Ach jak nie urok to sr...
Mnie cały czas coś boli , ale już powoli przestaje zwracać na to uwagę jak się leży to nawet bol palca jest nie do zniesienia 😔 mi ostatnio zaczęły latać takie mroczki jasne przed oczami cholera już wszystko mi dolega !!!😱
 
Hej Dziewczyny. Ja mam problem od wczoraj. Boli mnie jakby krocze, te kości na dole. Tak jak po długiej jeździe na rowerze. Najgorzej jak leze. Wizytę mam dopuero 15 mają, ale jakby co to pójdę wcześniej. Nie wiem czy to spowodowane jest powiększaniem się macicy, więzadeł itp, czy może ty, że od 2 dni w toalecie nie byłam.. . Ach jak nie urok to sr...
15 czerwca chyba😂😂 też tak mam. Czasem nie mogę chodzić ale u mnie to przez ulozenie dziecka jest bardzo nisko główką
 
Będzie dobrze. Lekarze trochę nas straszą żeby przypadkiem trochę za bardzo nie szaleć, ale zazwyczaj dzieci pomimo wszystkich problemów szyjkowych rodzą się w terminie a nawet po. Ja też w poprzedniej ciazy miałam urodzić od razu po zdjecou szwu w 37tyg a urodziłam tydz po terminie pomimo zerowej szyjki i rozwarcia.
Jak to dobrze czytać takie wiadomości ❤ no moja szyjka ma poniżej 1cm mam pessar założony od 8 tygodni i odliczam godziny do wizyty mam nadzieję usłyszeć jakieś dobre wieści i może pozwoli mi stać z łóżka chociaż śniadanie sobie zrobić i podgrzać obiadek 😊 jej ale marzenia 😏
 
reklama

O jejaaa wyglądasz jak modelka! Ciesz się tym brzuszkiem, bo dzięki temu rozstępy mniejsze albo i wcale i lżej przekręcać się na boki hehe ja od miesiąca już swoich stóp nie oglądam i pewnie niedługo przeciążenie zacznie mój brzuch ściągać w dół. Do tego nie mogę oddychać. Jestem jak bańka wstańka hehe
Ale Ci zazdroszczę. Taki zgrabny brzuszek miałam w poprzedniej ciąży do 7 miesiąca, bo potem przytyłam 30kg i byłam ,,zgrabna" inaczej 😁
 
Do góry