reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Moja też ważyła poniżej normy, ale patrząc na przyrosty wagi w dłuższym czasie to przybierala równomiernie tylko, że poniżej lini 'normy' :) gdzieś nawet mam zdjęcie z usg tego przyrostu, jak znajdę chwilę to mogę poszukać i podesłać ;) I nie było w tym nic niepokojącego po prostu 'robimy drobne dzieci'😅
A brzuszek piękny :D Też tak miałam, jak w 36tc powiedziałam położnej środowiskowej, że za moment będę rodzić to patrzyła na mnie jak na nienormalną, aż musiała zajrzeć w papiery 😅
Oj dzięki podnioslaś mnie na duchu😊 ❤a też ruchy Twojej dzidzi były bardzo mocno odczuwalne i bolał Cię brzuch tak jakby skóra???
 
reklama
O jejaaa wyglądasz jak modelka! Ciesz się tym brzuszkiem, bo dzięki temu rozstępy mniejsze albo i wcale i lżej przekręcać się na boki hehe ja od miesiąca już swoich stóp nie oglądam i pewnie niedługo przeciążenie zacznie mój brzuch ściągać w dół. Do tego nie mogę oddychać. Jestem jak bańka wstańka hehe
Ale Ci zazdroszczę. Taki zgrabny brzuszek miałam w poprzedniej ciąży do 7 miesiąca, bo potem przytyłam 30kg i byłam ,,zgrabna" inaczej 😁
No co Ty mówisz od 7 miesiąca tyle przytulaś??? Więc może jednak nie mam co się martwić zaraz jak ruszę z waga i brzuchem 😂😂😂
 
Hej Dziewczyny. Ja mam problem od wczoraj. Boli mnie jakby krocze, te kości na dole. Tak jak po długiej jeździe na rowerze. Najgorzej jak leze. Wizytę mam dopuero 15 mają, ale jakby co to pójdę wcześniej. Nie wiem czy to spowodowane jest powiększaniem się macicy, więzadeł itp, czy może ty, że od 2 dni w toalecie nie byłam.. . Ach jak nie urok to sr...

Dzisiaj stałam w kolejce do laboratorium ponad godzinę, potem siedziałam w samochodzie drugie tyle, bo jakaś pi..pa zaparkowała w poprzek za nami i nie dało rady wyjechać. I też mnie teraz tak krocze boli, a jeszcze się przestraszyłam, bo nagle poczułam jak coś ze mnie płynie. Już miałam mroczne wizję, że mi pessar zjechał. Teraz leże i czuję takie parcie. Przypominam sobie to parcie z poprzedniej ciąży i lekarz mówił, że takie uroki naszego stanu ☺
 
No co Ty mówisz od 7 miesiąca tyle przytulaś??? Więc może jednak nie mam co się martwić zaraz jak ruszę z waga i brzuchem 😂😂😂

Leżałam wtedy 8tyg ale czekolady i lodów, Pepsi i pizzy sobie nie odmawiałam. Jak ja sobie pomyślę, że nie miałam cukrzycy i dwie takie duże Milki potrafiłam wsunąć przez cały dzień. Jaki ten człowiek głupi 😣
A potem waga u doktora szalała hehe
 
Oj dzięki podnioslaś mnie na duchu😊 ❤a też ruchy Twojej dzidzi były bardzo mocno odczuwalne i bolał Cię brzuch tak jakby skóra???
Te x to są zaznaczone pomiary wagi z lutego, marca i sierpnia, widać jak idą pod 'optymalną' linią.
I taak czułam..każda czkawke, każdy ruch, kopnięcie, a jak przywalila w żebra to aż się zginęłam 😅 i skóra na brzuchu właśnie ciągnęła i swedziala jakbym jakieś uczulenie miała 😅
 

Załączniki

  • 20200601_141822.jpg
    20200601_141822.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 43
Jak to dobrze czytać takie wiadomości ❤ no moja szyjka ma poniżej 1cm mam pessar założony od 8 tygodni i odliczam godziny do wizyty mam nadzieję usłyszeć jakieś dobre wieści i może pozwoli mi stać z łóżka chociaż śniadanie sobie zrobić i podgrzać obiadek 😊 jej ale marzenia 😏
Grunt to też mieć dobre nastawienie 😊trzeba pomimo wszystko wierzyć, że będzie dobrze 😊
 
Cześć Dziewczyny 😊 ale dzisiaj od rana aktywnie 😊 wczoraj odwiedził nas mój brat i powiem Wam, że bardzo pomogła mi jego wizyta...na kilka godzin przestałam snuć czarne wizję i to była taka atrakcja dla mnie, jak leżę tak w domu 😁

Dzisiaj od rana myślę tylko o sobocie i wizycie u ginekologa i ortopedy...już sie boje...do tego od rana bolą biodra i lewy bark od tego leżenia ehh... chyba będę miała mega przykurcze tych mięśni po tym leżeniu 😂
 
reklama
Czy wy też macie taki ból nisko w kręgosłupie dzisiaj trochę siedziałam i teraz tak mnie brzuch boli i tak jakby dupa za pszeproszeniem 😂 nie wiem czy to przez ta szyjke czy poprostu w ciąży takie obiawy są
 
Do góry