reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kurczę jak Cię rozumiem mi jest ciezko jak moj mąż wychodzi o 6 i wraca o 16 A co mówić jak Ty jesteś sama całe dnie... A napisz od razu była rozmowa o szfie nie było wzmianki o peserze???
Moja ginekolog podjęła taka decyzję, nie wspominała nawet nic o pessarze. Może to ze względu na poprzednie poronienie. Jeszcze będę ja pytać dokładnie na następnej wizycie, bo decyzję podjęła nagle po mojej wizycie w szpitalu. W czwartek byłam z silnymi skurczami, pobrala wszystko do posiewu i we wtorek dzwoni, że w środę mam rano przyjść, bo zamówiła dla mnie salę i założymy. Wizytę mam u niej za dwa tygodnie.
 
reklama
Moja ginekolog podjęła taka decyzję, nie wspominała nawet nic o pessarze. Może to ze względu na poprzednie poronienie. Jeszcze będę ja pytać dokładnie na następnej wizycie, bo decyzję podjęła nagle po mojej wizycie w szpitalu. W czwartek byłam z silnymi skurczami, pobrala wszystko do posiewu i we wtorek dzwoni, że w środę mam rano przyjść, bo zamówiła dla mnie salę i założymy. Wizytę mam u niej za dwa tygodnie.
Ginekolodzy wolą szwy bo długoterminowo wiążą się z mniejszym ryzykiem..
 
Tak, kupilam w sobotę. Od razu użyłam i nic. Tylko brzuch mi trochę poburczał. Wzięłam wczoraj drugi i to samo :/
Boże ... współczuje Ci bardzo! U mnie ostatnio tez nie było reakcji po czopku. Dopiero po 2 gim, wiec tez różnie...
Ze względu na infekcje jem tylko warzywa, kasze, jaja, mięso i ryby. A z owocow tylko grapefruit i cytryny ... no i te kiszonki. Rzygam już nimi , ale wcześniej jak toaleta raz na tydzień tak teraz co 2 dzień... wiec postęp jak dla mnie ogromny🤔 3 mam za Ciebie kciuki...
 
Boże ... współczuje Ci bardzo! U mnie ostatnio tez nie było reakcji po czopku. Dopiero po 2 gim, wiec tez różnie...
Ze względu na infekcje jem tylko warzywa, kasze, jaja, mięso i ryby. A z owocow tylko grapefruit i cytryny ... no i te kiszonki. Rzygam już nimi , ale wcześniej jak toaleta raz na tydzień tak teraz co 2 dzień... wiec postęp jak dla mnie ogromny🤔 3 mam za Ciebie kciuki...
Dzięki, ja kiszonki akurat uwielbiam. Codziennie kapustę podjadam. Zawsze miałam problem z załatwianiem się, przez tarczyce mam często zaparcia ale zazwyczaj pomagało albo jabłko albo śliwki albo kiwi. Teraz nic, niedługo chyba zacznę lewatywy sobie robic, bo często czuhe jakby miało mi brzuch rozsadzic. Bardzo nieprzyjemne :/
 
reklama
Do góry