reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jak będzie wszystko ok to nie będą Cię trzymać, szkoda łóżka i jedzenia ;) mój gin sam kazał mi się wypisać jak tylko dostanę sterydy :)
Mi wczoraj lekarka z IP nawet mówiła że sterydy już w domu daje środowiskowa, bo NFZ wycofuje się z trzymania z tego powodu kobiet w szpitalu, bo ampułki można samemu kupić....a to tylko dla nich zbędny koszt i zajmowanie łóżka...no zobaczymy[emoji848]
 
reklama
30+0 nic nowego nie zapisała...a i tak już biorę luteine, nospe i aspragin ehh...idę do swojego w piątek i pewnie mnie do szpitala wyślę , bo już od jakiegoś czasu mi o tym mowi
To moze zalozy Ci pessar jeśli nie masz :) ? Mi w 31 jak zakladal pessar podal od razu sterydy na rozowj plucek.Na pewno dotrwasz do bezpiecznego okresu bo taka długość w tym czasie nie jest zla :) Ja bym dodala.do tego magne b6 bo aspargin to potas w większości plus magnez.. :p
 
DziewczYny które miały pessar mam takie dziwne pytanie :D. Ide we wtorek na wizyte(bedzie to 37tydz) no i doktor wyciagnie mi go. Jesli nic sie nie zadzieje w sensie nie urodze- co ze wspolzyciem ? Mialam zakaz odd pocZątku ciĄży i nie powiem brakuje mi bliskości z narzeczonym heh. Zapytam oczywiście doktora ale do wtorku zezre mnie ciekAwość... :p
 
DziewczYny które miały pessar mam takie dziwne pytanie :D. Ide we wtorek na wizyte(bedzie to 37tydz) no i doktor wyciagnie mi go. Jesli nic sie nie zadzieje w sensie nie urodze- co ze wspolzyciem ? Mialam zakaz odd pocZątku ciĄży i nie powiem brakuje mi bliskości z narzeczonym heh. Zapytam oczywiście doktora ale do wtorku zezre mnie ciekAwość... :p
Możesz popracować nad rozwarciem [emoji23] też się nie mogę doczekać!
 
No właśnie na to chce mnie dać[emoji4] tylko ja się boję, żebym dłużej tam nie została bo na łeb dostanę[emoji23]
Same sterydy to 3 dni lezenia w szpitalu. W 25 tyg mialam właśnie pierwsza dawke samych sterydow. Przy pessarze tez podawali sterydy 3 dni ale leżałam 6 bo akurat wypadl weekend jak odebrali mój posiew a trzeba bylo zamowic z neta krazek :p i wtedy siadlo mi na głowę.. plakalam ostatni dzien i.czulam ze WszYstko jest zle, ze na.pewno mnie oklamuja w tym szpitalu heheh :p
 
To moze zalozy Ci pessar jeśli nie masz :) ? Mi w 31 jak zakladal pessar podal od razu sterydy na rozowj plucek.Na pewno dotrwasz do bezpiecznego okresu bo taka długość w tym czasie nie jest zla :) Ja bym dodala.do tego magne b6 bo aspargin to potas w większości plus magnez.. :p
Zapytam gina jutro o ten magnez[emoji848] no nie mam...zobaczymy co tam wymyśli[emoji23] no tragedi nie ma z szyjka ale leci w dół....mam nadzieję że na 2 cm się zatrzyma, może taki mój urok i tyle[emoji3]
DziewczYny które miały pessar mam takie dziwne pytanie :D. Ide we wtorek na wizyte(bedzie to 37tydz) no i doktor wyciagnie mi go. Jesli nic sie nie zadzieje w sensie nie urodze- co ze wspolzyciem ? Mialam zakaz odd pocZątku ciĄży i nie powiem brakuje mi bliskości z narzeczonym heh. Zapytam oczywiście doktora ale do wtorku zezre mnie ciekAwość... :p
Mi jak w 1 ciąży leki odstawili w 36t to dotrwałam męża[emoji23] a u tak urodziłam w 38[emoji39]
Same sterydy to 3 dni lezenia w szpitalu. W 25 tyg mialam właśnie pierwsza dawke samych sterydow. Przy pessarze tez podawali sterydy 3 dni ale leżałam 6 bo akurat wypadl weekend jak odebrali mój posiew a trzeba bylo zamowic z neta krazek [emoji14] i wtedy siadlo mi na głowę.. plakalam ostatni dzien i.czulam ze WszYstko jest zle, ze na.pewno mnie oklamuja w tym szpitalu heheh :p
Ja ryczalam 1 dzień z synem..później jakoś poszło, ale podlamaniee psychiczne itp...
 
U mnie, jak ostatnio zdjęli, to było 4cm rozwarcia i już mnie do domu nie wypuścili, bo coś było nie tak z moją morfologią, więc musiałam czekać kolejne 5 tygodni do zakończenia połogu, ale przy wcześniejszym synu, zdążyli zdjąć, poszalelismy i na spokojnie urodziłam dwa tygodnie po zdjęciu
 
reklama
Do góry