reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Zzzzzz podpytaj sie czy będziesz miala dla dziecka skierowanie do Kardiologa przez APS. Bo ja dostałam skierowanie do kardiologa dla Patryka i szczerze troche sie oram ze cos moze jest nie tak stad te skierowanie a w szpitalu mówili ni ze to profilaktycznie bo mam APS i bralam duza dawke heparyny.
 
reklama
@BaskaW okej zapytam o skierowanie do kardiologa dzieki za cynk ;)
@Ika88 zrobilam maaaase badan no i wyszlo :/

No właśnie przy aps nie powinno się przenosić ciąży. Ale ja termin mam na 12 i wtedy mialam miec wywoływany poród. Strasznie mnie męczą te szpitale. Dzis im powiem na obchodzie ze jak nie wywolaja mi porodu w tej chwili to sobie cos zrobię XD.
@Oczekujaca123 nie dostalas żadnych lekow? Niestety magnez ma wplyw na nerki... Mnie tez bolala prawa i mialam maly piasek. Duzo wody pijaj jakies 2,5 litrów.
 
A moje dziecko jest jakies inne. Rusza się juz 12 godzin. Tyle kopów ile w ciąży dostalam to przez cale zycie nie uraczyłam
 
Mi teraz podają 23t5d więc liczą jak 24tc wieczorem miałam pierwsza dawkę. Trafiłam tu z kolka nerkowa ale że mam szew A szyjka się rozwiera bardziej wewnętrznie i pęcherz plodowy może do niej wpaść bo się wpukla... więc pogadałam z docentem i uznał że mi poda... tylko zastanawiam się czy to w 24tc ma sens.... No niby ma no ale kurde jakieś dziwne myśli krążą mi.po głowie:(

Cieszę się , że z dziewczynami jest w miarę ok ! :) trzymam kciuki , żeby druga szybko wróciła do domku. A przypomnij jak się nazywają?

Jasne że ma sens, zanim sterydy zadzialaja też musi minąc trochę czasu :) a dziecko ma szansę przeżycia. Ile waży według usg? Dziękuję, jeszcze z tydzień [emoji16] Gabriela i Alicja
 
@Oczekujaca123 ja na ból nerki ostatecznie dostałam w kroplówce ketonal, i to jeszcze z fochem, bo powinien zadziałać apap xD
@Zzzzzz walcz :D Skoro mała mówi, że to już, lekarze nie powinni się z nią kłócić ;)
 
Ostatnia edycja:
A moje dziecko jest jakies inne. Rusza się juz 12 godzin. Tyle kopów ile w ciąży dostalam to przez cale zycie nie uraczyłam
To chyba znak że chce wyjść, pamiętam w 23 tyg jak urodziłam to też cała noc latał mi brzuch, później zaczęły się wizyty w toalecie bo biegunka a później skurcze. Także mooooze daje Ci sygnały że masz się szykować :p
 
To chyba znak że chce wyjść, pamiętam w 23 tyg jak urodziłam to też cała noc latał mi brzuch, później zaczęły się wizyty w toalecie bo biegunka a później skurcze. Także mooooze daje Ci sygnały że masz się szykować :p
No wlasnie na ktg zerooooo skurczy.
 
To chyba znak że chce wyjść, pamiętam w 23 tyg jak urodziłam to też cała noc latał mi brzuch, później zaczęły się wizyty w toalecie bo biegunka a później skurcze. Także mooooze daje Ci sygnały że masz się szykować :p
Weź mnie nie strasz z tą biegunka. Ja cala ciążę miałam zatwardzenia a teraz dodatkowo biorę żelazo a wczoraj się ze mnie lało :oops: mam nadzieję ze to nie na poród bo mam zamiar wytrwać do kwietnia.
 
reklama
@BaskaW okej zapytam o skierowanie do kardiologa dzieki za cynk ;)
@Ika88 zrobilam maaaase badan no i wyszlo :/

No właśnie przy aps nie powinno się przenosić ciąży. Ale ja termin mam na 12 i wtedy mialam miec wywoływany poród. Strasznie mnie męczą te szpitale. Dzis im powiem na obchodzie ze jak nie wywolaja mi porodu w tej chwili to sobie cos zrobię XD.
@Oczekujaca123 nie dostalas żadnych lekow? Niestety magnez ma wplyw na nerki... Mnie tez bolala prawa i mialam maly piasek. Duzo wody pijaj jakies 2,5 litrów.
Z zalecen urologa: Dostaje antybiotyk amotax 2xdziennie, do tego mam brać nospe i apap ale biorę tylko jak boli.
Tu dołożyli mi Adalat 3x dziennie, przeciwskurczowo. Resztę moich żelaznych leków zostawili czyli duphaston 3x2, Neoparin 1.0, acard, Dopegyt 3xdziennie, magnez 3x2 ,

Był lekarz kazał dużo pić, no i czekają na wyniki posiewow także zobaczymy. Brzuch mi się nie stawia tzn max 2 x na dzień A tak to kilka razy wcześniej na dzień też niby nie było najgorzej, ale jednak... więc ten Adalat póki co daje rade.
Tu niby w morfologii i moczu widza że ja mało pije;/ A ja non stop pije.. 2-2.5l dziennie.. więc już nie wiem.co mam robić [emoji849]

W sumie to ja już nie wiem na co oni mnie tu chcą leczyć i oni chyba też nie bo tu nerka A tu ta szyjka i jakoś tak się poplataly te sprawy. A pewnie przyjdzie profesor to swoją teorię powie [emoji14]
 
Do góry