reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Jestem już jako tako ogarnieta, Jagoda urodziła się o 15, po 2-3 godzinach dość sporej meki, ale porod mega szybki. W 50 min z 2 cm rozwarcia zrobiło się 9 cm i dlatego tak bolało. Nie zdążyłam dostać znieczulenia. Warto słuchać położnych bo mi mega to pomogło w ostatnim etapie. Jestem mocno obolała, trzeba było sporo naciąć ale cieszę się że to już po :)

Mała waży 3050, 52 cm i jest na razie super grzeczna, udało się trochę pokarmic.

@Oczekujaca123 trzymam kciuki żeby się wszystko cofnęło. Wiem że to niemożliwe ale spróbuj się stresować jak najmniej się da
@Paula_12345 czyli było tak jak chciałaś! Gratulacje:)
 
@Paula_12345 pięknie! Super, że tak szybko od rozpoczęcia możesz cieszyć się małą ;D Jak się czujecie?

@Oczekujaca123 z podwójnym zabezpieczeniem już musi pójść wszystko dobrze ;*
Mam nadzieję że nie zmienia zdania i faktycznie mi je dadzą... bo to nie byle.opinia profesora tylko innego dowodzacego z drugiego skrzydła szpitala bo tu mają salę podzielone [emoji849]
 
Mam nadzieję że nie zmienia zdania i faktycznie mi je dadzą... bo to nie byle.opinia profesora tylko innego dowodzacego z drugiego skrzydła szpitala bo tu mają salę podzielone [emoji849]
Znam to, zastępca ordynatora na pierwszym badaniu mówił, że będzie pessar i cały czas się tego trzymał, a raz na obchód przyszedł sam ordynator, jego opinia (w ciemno, bez badania oczywiście), że absolutnie nie, bo nie. To jutro posiew, tak? Obyś miała więcej szczęścia ode mnie ;D
 
Znam to, zastępca ordynatora na pierwszym badaniu mówił, że będzie pessar i cały czas się tego trzymał, a raz na obchód przyszedł sam ordynator, jego opinia (w ciemno, bez badania oczywiście), że absolutnie nie, bo nie. To jutro posiew, tak? Obyś miała więcej szczęścia ode mnie ;D
Dziś pobrali z pochwy tu pobierają zawsze przy przyjęciu na IP.
Jutro badanie ogólne moczu posiew moczu i nie wiem co tam jeszcze, bo coś mi już na urologii zbadali ale tu pewnie coś z krwi też będą chcieli
 
Pisze sobie z @Oczekujaca123 a Zuza od godziny nie chciala się uspokoić. Kopala jak opętana. To byla godzina ok 21. O 23 pomyślałam że to jakies nienormalne zachowanie żeby tak napintalac w koncowce. O 24 pojechalam na wszelki wu na ktg. Okazało się ze jest ok ale nie chca mnie puscic do domu ze względu na aps. Więc leżę... Ku#@$ poraz setny na patologii. Jest godzina 1 w nocy a ona dalej chce mi wysoczyc. Ostatni raz w ciąży, nigdy wieciej tego horroru.
 
reklama
Do góry