reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Help. Zakupił mi chłop sok z żurawiny. Mam zamiar go rozcieńczać w wodzie. Ile profilaktycznie dla poprawy ph i ogólnie stanu dróg moczowych takich szklanek (na oko 250-300ml) powinno wypijać się dziennie i ile soku do nich lać? Z tabletkami było łatwiej :p
@Naysan ja od dzisiaj (rozbieżność między info od gin a internetem była ogromna) postanawiam nie czytać, ciekawe czy wytrwam chociaż jeden dzień xD
 
reklama
Help. Zakupił mi chłop sok z żurawiny. Mam zamiar go rozcieńczać w wodzie. Ile profilaktycznie dla poprawy ph i ogólnie stanu dróg moczowych takich szklanek (na oko 250-300ml) powinno wypijać się dziennie i ile soku do nich lać? Z tabletkami było łatwiej :p
@Naysan ja od dzisiaj (rozbieżność między info od gin a internetem była ogromna) postanawiam nie czytać, ciekawe czy wytrwam chociaż jeden dzień xD

Ja jak piłam sok z żurawiny to rozcieńczalam go w szklance pół na pół z woda i taka jedna szklankę dziennie. Poprawiło wyniki moczu :)
 
@Oczekujaca123 na pocieszenie, na innym wątku jest dziewczyna z szyjka jakoś 2cm i rozwarciem już od paru dobrych tyg hmmm o ile dobrze pamietam 4 albo 5... nie ma zabezpieczenia żadnego, nie leży plackiem bo ma małe dzieci i ciężko jej zorganizować opiekę nad dziećmi. Wierzymy tu wszystkie tylko w szczęśliwe scenariusze ;*
 
@Ika88 ja pilam z herbatą 50ml dwa razy dziennie. Mega polubiłam ten smak.
@Naysan dalej dwa w jednym.
Nie przejmuj się bananem :)) ja nigdy nie mylam.
@olamakota na suty pomógł mi bepanthen. Maltan niestety nic nie dal. Smarowalam bo mialam duże problemy z sutkami w tej ciąży.
 
Jestem już jako tako ogarnieta, Jagoda urodziła się o 15, po 2-3 godzinach dość sporej meki, ale porod mega szybki. W 50 min z 2 cm rozwarcia zrobiło się 9 cm i dlatego tak bolało. Nie zdążyłam dostać znieczulenia. Warto słuchać położnych bo mi mega to pomogło w ostatnim etapie. Jestem mocno obolała, trzeba było sporo naciąć ale cieszę się że to już po :)

Mała waży 3050, 52 cm i jest na razie super grzeczna, udało się trochę pokarmic.

@Oczekujaca123 trzymam kciuki żeby się wszystko cofnęło. Wiem że to niemożliwe ale spróbuj się stresować jak najmniej się da
 
reklama
@Ika88 ja pilam z herbatą 50ml dwa razy dziennie. Mega polubiłam ten smak.
@Naysan dalej dwa w jednym.
Nie przejmuj się bananem :)) ja nigdy nie mylam.
@olamakota na suty pomógł mi bepanthen. Maltan niestety nic nie dal. Smarowalam bo mialam duże problemy z sutkami w tej ciąży.
Bepanthen mam do pupy Ewy to sobie pożyczę :) Dziękuję:)
 
Do góry