reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny muszę zapytać bo zwarjuje jakie macie uplawy po luteine? Kurde ja od wczoraj mam jakieś duże ilości wodnistej wydzieliny, jakoś nie mogę myśleć o tym, że to wody płodowe się sączą.
Ja tydz temu miałam taka wodnite wydzieline szczególnie jak leżałam.... mąż kupił te wkładki ciężko było je dostać ale się udało. W sobotę nic nie wyszło.. W niedzielę mała plamka zmieniony kolor. Pojechałam na IP. Tam uznali że to nie wody. Po 5 dniach miałam kontrolę u gin mówiła że jest mokro ale sprawdziła paskiem PH i było.kwasne A wody są zasadowe. Ilość wód w normie. Kupiłam paski ph i codziennie sprawdzam ani razu nie zabarwily się. Kosztowały kilka zł A mam spokój. Gin mówiła że na wkladce to mogło być jakieś inne ph np od infekcji albo luteiny czy coś. Tak bywa. Więc te paski myślę że lepsze.
Ale tak czy tak sądzę, że to luteina ;)
 
reklama
Dziewczyny muszę zapytać bo zwarjuje jakie macie uplawy po luteine? Kurde ja od wczoraj mam jakieś duże ilości wodnistej wydzieliny, jakoś nie mogę myśleć o tym, że to wody płodowe się sączą.

Ja miałam chyba coś podobnego, wyciek luteiny i wokół jakby woda, to mi bardzo podrażniło całe "narządy zewnętrzne" i lekarz przestraszyła się że to jakaś infekcja, czekamy na wynik posiewu, ale w razie czego przepisała mi gynalgin i pimacufort do smarowania, więc uważaj żeby nie dopuścić do podrażnień.
 
Wodnista czy rzadka? Ze mnie przez pessar, luteinę i macmiror leją się takie rzeczy, że już przestałam się przejmować :p
Woda z domieszką po luteinie, ale woda, bo bielizna wilgna, do tej pory był ślad biały i tyle, ale dziś i wczoraj już musiałam wkładkę zastosować, no będę obserwować, w poniedziałek wizyta, chyba że będzie coś mnie bardziej niepokoić to jeszcze w tym tyg pójdę. Byłam ciekawa jak to u was:p
 
Może kup sobie wkładkę testującą na wszelki wypadek? Tak tylko dla własnego komfortu psychicznego, bo to na pewno nie wody. Ja też miałam totalne ilości wodnistej wydzieliny i 2 razy użyłam wkładki, żeby się uspokoić. Dbajmy o psychikę ;)
Sa takie wkładki? W aptece normalnie dostanę?
 
Ja tydz temu miałam taka wodnite wydzieline szczególnie jak leżałam.... mąż kupił te wkładki ciężko było je dostać ale się udało. W sobotę nic nie wyszło.. W niedzielę mała plamka zmieniony kolor. Pojechałam na IP. Tam uznali że to nie wody. Po 5 dniach miałam kontrolę u gin mówiła że jest mokro ale sprawdziła paskiem PH i było.kwasne A wody są zasadowe. Ilość wód w normie. Kupiłam paski ph i codziennie sprawdzam ani razu nie zabarwily się. Kosztowały kilka zł A mam spokój. Gin mówiła że na wkladce to mogło być jakieś inne ph np od infekcji albo luteiny czy coś. Tak bywa. Więc te paski myślę że lepsze.
Ale tak czy tak sądzę, że to luteina ;)
Już sobie wyobrażam, jakbym się schizowała tą plamką :) Ale to prawda - one są bardzo trudne w obsłudze, nawet zwykła woda nie może się do nich dostać, bo może być wynik zafałszowany. U mnie zadziałały dobrze, ale jakbym miała możliwość kupienia pasków, to tez bym wolała.
Burgery, a potem klopsy robiłam z tego przepisu:
tylko zamiast zmiksowanych wrapów dałam płatki owsiane.
 
Ja tydz temu miałam taka wodnite wydzieline szczególnie jak leżałam.... mąż kupił te wkładki ciężko było je dostać ale się udało. W sobotę nic nie wyszło.. W niedzielę mała plamka zmieniony kolor. Pojechałam na IP. Tam uznali że to nie wody. Po 5 dniach miałam kontrolę u gin mówiła że jest mokro ale sprawdziła paskiem PH i było.kwasne A wody są zasadowe. Ilość wód w normie. Kupiłam paski ph i codziennie sprawdzam ani razu nie zabarwily się. Kosztowały kilka zł A mam spokój. Gin mówiła że na wkladce to mogło być jakieś inne ph np od infekcji albo luteiny czy coś. Tak bywa. Więc te paski myślę że lepsze.
Ale tak czy tak sądzę, że to luteina ;)
Wklejisz mi zdjęcie tych pasków, żeby mąż wiedział czego ma szukać, i gdzie?
 
Sa takie wkładki? W aptece normalnie dostanę?
Są w niektórych aptekach, ale raczej internetowo, bo ciężko je dostać. Jak masz dostęp do papierków lakmusowych, to zadziałają nawet lepiej, a będą tańsze. Dla mnie te wkładki były wybawieniem, ale też czekałam długo nim mi się udało dorwać. Jeśli masz wizytę w pon, to prędzej Ci na wizycie sprawdzą, poproś o zmierzenie ph wydzieliny.
 
reklama
Wklejisz mi zdjęcie tych pasków, żeby mąż wiedział czego ma szukać, i gdzie?
Wkładki są trudno dostępne, a jak są to ważne do końca marca bo ten główny producent niby już nie bd produkowal. Jakieś inne firmy są na necie ale drogo to wychodzi szczególnie że ja chcę sprawdzać codziennie.

Paski zamawiałam na necie ale akurat mogłam odebrać w sklepie w mieście obok to są zwykle paski pH/ papierki lakkmusowe wazne, żeby miały skalę 0-14
Ja kupilam gdzie indziej ale coś takiego
Link do: heePAPIERKI LAKMUSOWE PAPIEREK LAKMUSOWY PH 1-14
Gin mi sprawdzała innym bardziej profesjonalnym pewnie ale głównie chodzi o ph że nie może zrobić się kolor turkus niebieski czy granat bo wtedy infekcja lub wody jakoś tak
 
Do góry