reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Nigdy przy pessarze nie mialam niebieskich upławów. Ale faktycznie to raczej pessar bo nie wiem czy fizjologicznie wystepuja błękitne uplawy. Daj znac co powiedzial lekarz.

Stanik do karmienia to pierwsza poporodowa rzecz jaka kupilam w ciąży. ,Kupie se większy' pomyslalam i tak tez zrobilam. Przytylam 20kg a w cycki prawie nic nie poszło. Licze ze jak sie wypełnia pokarmem to będzie dobry. A ja wybrałam z hmu https://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0637680003.html

Jest z bawelny. Ale docelowo kupie se jakis z esotiq tylko z miesiac po urodzeniu jak juz będę znala rozmiar.

Pierwszy dzień naturalnych sposobów na poród prawie za mną. Cisza... Dalej cisza.
Mamy za soba bociani chód, liscie malin, wiesiolka, przytulanki z mezem (w końcu!!), mega dluuugi spacer i nic, jestem tylko bardzo zmęczona...
Też tak w tamtej ciąży kombinowałam i nic. Dopiero w 40+5 tc jak mnie 2 razy zbadali na IP to coś ruszyło
 
reklama
@olamakota miło wiedzieć, ze to 1000 - 1500 zł miesięcznie szło na placebo :D a ja miałam dawkę dwukrotnie wyższą niż tu opisywana - 1600mg.
@luigi89 ja też całą ciażę noszę tylko lekkie, sportowe, ale są już w takim stanie, że wszystkie po porodzie cisnę do kosza :)
 
@olamakota miło wiedzieć, ze to 1000 - 1500 zł miesięcznie szło na placebo :D a ja miałam dawkę dwukrotnie wyższą niż tu opisywana - 1600mg.
@luigi89 ja też całą ciażę noszę tylko lekkie, sportowe, ale są już w takim stanie, że wszystkie po porodzie cisnę do kosza :)
komfort psychiczny najważniejszy ale strasznie dużo musiałaś płacić...
 
komfort psychiczny najważniejszy ale strasznie dużo musiałaś płacić...
bo strasznie dużo tego brałam. Teraz stopniowo schodzę. Ale mi to nie dawało komfortu psychicznego, bo zaczęłam przyjmować jeszcze przed ciążą, a i tak w 18 tygodniu zaczeły sie bóle i trzeba było sięgnąć po cięższe leki
 
Ja isoptinu nie uzywalam ale ogolnie duphaston i luteine do samego konca. Isoptin jest lekiem ogolnie dostępnym moja babcia go bierze na codzien. Fenetrol wycofali i cordafen ( chyba tak sie to pisze). To moze


Co do rozmiarow pieluch moj syn nadal tonie w rozm 1. Wiec poczekaj na dzidziusia zobaczysz.
Można kupić rozm 0, super sprawa :D
 
Ja się boję, że jak w 34 tc odstawię tokolizę, to od razu urodzę albo skurcze mi zaczną rozwalać bliznę i trzeba będzie ciąć. A mój synek na razie taki mały, jakby trafił do inkubatora, to laktator byłby potrzebny od zaraz. Ale z drugiej strony, jak Was czytam, to myślę, żeby jeszcze poczekać z tym zakupem.
Mnie już kazali odstawić luteinę.Jestem w 34 i 5 dniu.W szpitalu dostawałam magnez i adalat.Jak ściągneli mi szew to się popłakałam,bo myślałam,że za moment urodzę takie miałam skurcze.Teraz biorę scopolan tylko.Bałam się bardzo tego odstawienia leków.Ale jestem w domu,co chwilę mnie boli lekko jak na okres i modlę sie tylko o jeden tydzień,bo lekarz powiedział ,że wtedy mogę już rodzić.
 
Mnie już kazali odstawić luteinę.Jestem w 34 i 5 dniu.W szpitalu dostawałam magnez i adalat.Jak ściągneli mi szew to się popłakałam,bo myślałam,że za moment urodzę takie miałam skurcze.Teraz biorę scopolan tylko.Bałam się bardzo tego odstawienia leków.Ale jestem w domu,co chwilę mnie boli lekko jak na okres i modlę sie tylko o jeden tydzień,bo lekarz powiedział ,że wtedy mogę już rodzić.
Czemu ściągali szew tak szybko, coś się z nim działo?
 
reklama
Do góry