reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

A ja się tak martwię czy nie przegapię TYCH skurczy... Brzuch mi nie twardnieje tak mocno jak jeszcze miesiąc temu, no nie wiem... No i tego, że lekarz powie, że na usg jest ok i wszystko będzie dobrze gdyby się teraz urodził, a w rzeczywistości... Ech...
Tak jak dziewczyny już pisały - nie da się tego przegapić. Ból jest przeszywający i pojawia się w regularnych odstępach, coraz krótszych.
 
reklama
@Wiewióreczka87 pisałaś, że u Ciebie wyprawka już skompletowana? Dużo masz ubranek? Ile tych body, pajacy i innych rzeczy w najmniejszym rozmiarze zgromadziłaś?
Tak, mam już wszystko i wszystko zamówione przez net :) W rozmiarze 56 mam tyle, żeby starczyło na tydzień. Nie ma co przesadzać, bo niektóre dzieciaki rodzą się długie i ponoszą ten rozmiar dwa tygodnie. Ja osobiście nie lubię kaftaników, bluzeczek, które mogą się zawijać na plecach. Mam 4 komplety: body na ramiączkach plus pajac z długim rękawem i 3 komplety body z długim rękawem plus śpiochy. Bez aplikacji, dupereli, mięciutkie i wygodne.
 
Tak, mam już wszystko i wszystko zamówione przez net :) W rozmiarze 56 mam tyle, żeby starczyło na tydzień. Nie ma co przesadzać, bo niektóre dzieciaki rodzą się długie i ponoszą ten rozmiar dwa tygodnie. Ja osobiście nie lubię kaftaników, bluzeczek, które mogą się zawijać na plecach. Mam 4 komplety: body na ramiączkach plus pajac z długim rękawem i 3 komplety body z długim rękawem plus śpiochy. Bez aplikacji, dupereli, mięciutkie i wygodne.

Kupiłaś też rozmiar 50 ?
 
@Wiewióreczka87 czyli masz 7 komplecików na start, spoko. Ja też się nastawiam na najprostsze rzeczy, choć teściowa nakupiła mu już spodenek i kaftaników - oczywiście niepasujących do siebie rozmiarowo, więc coś będę musiała kombinować. Koleżanka, co urodziła w święta pisała mi ostatnio, że zdarzało jej się 5 razy przebierać dziecko na samym początku :) Ja dostałam nawet trochę ciuszków w rozmiarze 44, nie wiem po co.
 
@Wiewióreczka87 czyli masz 7 komplecików na start, spoko. Ja też się nastawiam na najprostsze rzeczy, choć teściowa nakupiła mu już spodenek i kaftaników - oczywiście niepasujących do siebie rozmiarowo, więc coś będę musiała kombinować. Koleżanka, co urodziła w święta pisała mi ostatnio, że zdarzało jej się 5 razy przebierać dziecko na samym początku :) Ja dostałam nawet trochę ciuszków w rozmiarze 44, nie wiem po co.
To musisz Kochana porobić sobie z tego takie komplety i zobaczysz ile tego masz i czego Ci brakuje do konkretnego zestawu. Cudowne bodziaki w 5-pakach ma Next, mam też ubranka ze Smyka i od MamyGinekolog. No 44 to nie wykorzystasz ;)
 
To musisz Kochana porobić sobie z tego takie komplety i zobaczysz ile tego masz i czego Ci brakuje do konkretnego zestawu. Cudowne bodziaki w 5-pakach ma Next, mam też ubranka ze Smyka i od MamyGinekolog. No 44 to nie wykorzystasz ;)
Najlepsze jest to, że taki rozpizd, że z 3 siatek, które do tej pory przyniosła nie mam ani jednego pełnego kompletu. Takie kupowanie impulsywne, ale już na to narzekałam wczoraj :) U mamyginekolog śliczności są, w Next też fajne. Na razie czekamy do jutra na dostawę po starszych dzieciach w rodzinie i zobaczymy wtedy, czego brakuje.
 
Hej dziewczyny; dołączam do twardniejacych brzuszków :( od wczoraj leżę w szpitalu, brzuch stawia mi się co 15/20 minut, a to dopiero 14tc, jestem przerażona i załamana :(
 
reklama
Najlepsze jest to, że taki rozpizd, że z 3 siatek, które do tej pory przyniosła nie mam ani jednego pełnego kompletu. Takie kupowanie impulsywne, ale już na to narzekałam wczoraj :) U mamyginekolog śliczności są, w Next też fajne. Na razie czekamy do jutra na dostawę po starszych dzieciach w rodzinie i zobaczymy wtedy, czego brakuje.
O kurde, to faktycznie kisz-misz skoro ani jednego zestawu nie zmontujesz :p Trzymam kciuki, żeby jutrzejsza dostawa dostarczyła brakujące elementy do ciuszków od teściowej :D
 
Do góry