reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Latina nie ze skrocic szyjke tylko ja rozmiekcza..
Kurcze tez slyszalam o tej nospie ale ja ja bralam jak juz mialam szew. A przy szwie to juz bardziej o blokowanie skurczy chodziło. Wczesniej nie wiec raczej to nie Ona mi zaszkodzila.. I tez nie raz mi ratowala dupe no i oczywiscie hydroxyzyna. Przeciez ja nospe bralam i to forte 3 x1 przez jakieś 7 tygodni i jakos jestem dalej w ciazy. Jeden lekarz mówi tak drugi Tak.
 
reklama
@Oczekujaca123 jak piszesz profesor to masz na myśli Horaka? Poznałam go ostatnio, super człowiek i specjalista :)

Dziewczyny które mają problem z puchnieciem, ja mam tak samo ale pomaga mi napar z pokrzywy. Piję raz na kilka dni i po wypiciu następnego dnia już elegancko mi schodzi wszystko :) może też komuś pomoże.
 
@Latina a u kogo prowadzisz ciąże? Ja u dr Lozinskiego w Pro Familii. Trafiłam do niego od Przybycienia.
Ola ja chodzę do dr Burka bo mam go w Lux Med z parkietu z pracy. Nie wiem czy będę rodzić w PF czy może na Lwowskiej. Jeśli w PF to chcę w marcu iść do Lozinskiego na konsultację. Ale nie mogę się zdecydować który szpital [emoji3] ty jesteś z niego zadowolona? Ile bierze za wizytę i długo czekasz?
 
To nie wiedziałam o tej nospie. Brałam od początku może ze 3 sztuki. Lekarz nie mówił nic o szyjce czy twarda czy miękka ale mam 29 mm i za tydzień idę na kontrolę to się dowiem co z długością. Narazie trochę leżę i się oszczędzam. Skurczy nie czuję. Dzięki za podpowiedź bo się z tym nie spotkałam. Raczej każdy wali za przeprowadzeniem tą nospa na prawo i lewo że nie ma skutków ubocznych.
 
@Latina bierze 200 zł. Jestem zadowolona tzn ostatnio byłam,powiem Ci teraz po piatku co i jak :D tak chciałabym rodzic w Pro Familii, mam nadzieje ze się uda hehe. Na kiedy masz termin?

Dziewczyny... crp 4,70 norma do 5 coś się złego dzieje tak? :(
I w przeciągu półtora tygodnia ddimery mi skoczyły z 270 na 450... będę prosić o większa dawkę clexane 0,6...
 
@Latina bierze 200 zł. Jestem zadowolona tzn ostatnio byłam,powiem Ci teraz po piatku co i jak :D tak chciałabym rodzic w Pro Familii, mam nadzieje ze się uda hehe. Na kiedy masz termin?

Dziewczyny... crp 4,70 norma do 5 coś się złego dzieje tak? :(
7 czerwiec, a ty? To daj znać jak po piątku [emoji6]
 
@Paula_12345 ja pije pokrzywe jak mam problem z pecherzem. Wyprobuje teraz na puchniecie. Zobaczymy moze akurat pomoze.
@Paula_12345 No ja tan sie nie znam na okreslaniu tytulow czesc mowi docent czesc mowi profesor ale generalnie chodzi o Horaka. Smieszny czlowiek [emoji14] w kazdym razie czuje sie lepiej, ze jestem tu skierowana od niego i to on osobiście zalozy szew. Malo mowi, nie robi zbednej nadzieji, nie bajeruje ale ma w sobie cos co mnie przekonuje, ze wie jak dzialac.

@Latina to nie tak ze ona zaszkodzi wszystkim. Ale jak ktos ma niby tendencje do miekkiej szyjki (choc u mnie na poczatku rzekomo byla twarda jak skala choc ze wzgledu na wywiad z 2 lekarzy mowilo zeby ostroznie bo "nospa lubi zgladzac szyjke") no i tendencje do rozwierania , niewydolnosci itp to powinien uwazac ... ale wiesz w całym Chorzowskim szpitalu na kilku dosc dobrych specjalistow tylko moja gin uważała ze nospa Nie , no i ze wymagam szwu dla innych wszystko wygladalo ok... boze co za idioci...
 
reklama
@Latina bierze 200 zł. Jestem zadowolona tzn ostatnio byłam,powiem Ci teraz po piatku co i jak :D tak chciałabym rodzic w Pro Familii, mam nadzieje ze się uda hehe. Na kiedy masz termin?

Dziewczyny... crp 4,70 norma do 5 coś się złego dzieje tak? :(
I w przeciągu półtora tygodnia ddimery mi skoczyły z 270 na 450... będę prosić o większa dawkę clexane 0,6...
@olaa90 co do crp to ja non stop mam miedzy 3 a 5. Ostatnimi czasy 4.76 a 2 dni pozniej 4.04.. takze mysle ze to nic takiego. Trzeba sobie skontrolowac za 2 dni i zobaczyć czy rosnie czy cos sie dzieje. Taki wynik nie jest zly :***
 
Do góry