reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mam nadzieje. Choc troche mnie to zmartwilo, bo jednak ta lekarka juz kiedys mnie badala raz czy dwa jak lezalam pietro nizej w grudniu i wtedy nie sugerowala ze jest miekka czy cos... no wiec zobaczymy... musze ufac, ze wiedza co robia...
 
reklama
Dziewczyny Wy tez tak napuchlyscie??? Od paru dni doslownie pieka mnie dlonie i stopy. Jest w nie cieplo i taki specyficznw odczucie napuchniecia.
@Oczekujaca123 dla mnie akurat miekka szyjka to zmora. Wykryl ja lekarz który pozniej uratowal mi ta ciaze. Jak usłyszałam ze mam miękką od razu pojechałam i do mojego prowdzacego..potwierdzil diagnoze. Z reszta ja czulam.ze cos jest nie tak. Te wczesne twardnienia i ciagniecia brzucha.
Dobrze ze zaloza Ci szew On ppdtrzyma i bedzie ok. U mnie nikt nie chcial zalozyc szwu bo byla mimo to tez dluga szyja.
 
Dziewczyny Wy tez tak napuchlyscie??? Od paru dni doslownie pieka mnie dlonie i stopy. Jest w nie cieplo i taki specyficznw odczucie napuchniecia.
@Oczekujaca123 dla mnie akurat miekka szyjka to zmora. Wykryl ja lekarz który pozniej uratowal mi ta ciaze. Jak usłyszałam ze mam miękką od razu pojechałam i do mojego prowdzacego..potwierdzil diagnoze. Z reszta ja czulam.ze cos jest nie tak. Te wczesne twardnienia i ciagniecia brzucha.
Dobrze ze zaloza Ci szew On ppdtrzyma i bedzie ok. U mnie nikt nie chcial zalozyc szwu bo byla mimo to tez dluga szyja.
I tak nic wiecej nie zrobie niz pobyt tu. Ten profesor wczoraj nic nie mowil o miekkiej szyjce. Moja lekarka w poniedziałek tez nie, wiec albo zmiekla albo ta lekarka ma inne wyczucie. W kazdym razie leze sobie grzecznie wstaje do wc i cos zjesc na szybko i czekam. Zobacze kiedy maja znow w planie mnie badac. Choc wolalabym zeby mnie juz nikt tam nie ruszal... bo sie boje no ale sprawdzac trzeba zanim przyjdzie ten posiew
 
Pewnie albo lekarka ma inne odczucie albo moze jest jakas bakteria co Ja zmiekczyla..ale jestes w szpitalu pod katem zalozenia szwu? I mnie tez w szpitalu nie chcieli czesto badac wiec nie pozwalaj na to.
 
Pewnie albo lekarka ma inne odczucie albo moze jest jakas bakteria co Ja zmiekczyla..ale jestes w szpitalu pod katem zalozenia szwu? I mnie tez w szpitalu nie chcieli czesto badac wiec nie pozwalaj na to.
Tak pod kątem szwu , ale wyniki wymazu beda najwczesniej po weekendzie a na 100% w srode. Niby nie chce zeby mnie badali ale z drugiej strony mam tu czekac tydzien a jesli sie cos dzieje to wolalabym zeby jednak dzialali ratunkowo ze szwem.
 
@Oczekujaca123 bardzo Ci współczuje kochana ,ze znowu przechodzisz stresy. Ja jeszcze tylko 2 dni i wizyta,ciekawe co u mnie słychać. Dzisiaj u mnie mimo śluzu czuje się jakoś sucho w środku albo mnie piecze nie wiem... :( wymazy z pochwy ok,ale nie badany wymaz z szyjki. Muszę błagać na wizycie mojego gina, żeby mi pobrał i gdzieś w Rzeszowie to dać do badania... @BaskaW a Ty kochana te bóle to miałaś cały czas , czy raz na jakiś czas ? Mnie wczoraj coś przed snem pobolewalo i mnie mdlilo ale próbowałam zwalić winę na laptopa bo pół po południa przy nim spędziłam..

Nie odnoszę się do waszych postow bo dla zdrowia psychicznego raz na jakiś czas robię sobie detoks od forum, za duże mam wkręty i obawy bo co u kogoś przeczytam to u siebie doszukuje :( a i apropos lekarzy ... @Oczekujaca123 dobrze ,ze u Ciebie tak szybko działają dzięki czemu na pewno wszystko skończy się dobrze ;* moja kuzynka jest w 28 tyg. 1 ciąża. Żadnych poronien. Szyjka od początku długość 3,4. Wczoraj mi pisała ,ze w przeciągu 3 tyg spadła jej na 2,9... lekarz ani nie kazał leżeć,ani żadnych wymazow. PowiedZial jej „proszę mieć to na uwadze...” o i tyle.
 
@Oczekujaca123 bardzo Ci współczuje kochana ,ze znowu przechodzisz stresy. Ja jeszcze tylko 2 dni i wizyta,ciekawe co u mnie słychać. Dzisiaj u mnie mimo śluzu czuje się jakoś sucho w środku albo mnie piecze nie wiem... :( wymazy z pochwy ok,ale nie badany wymaz z szyjki. Muszę błagać na wizycie mojego gina, żeby mi pobrał i gdzieś w Rzeszowie to dać do badania... @BaskaW a Ty kochana te bóle to miałaś cały czas , czy raz na jakiś czas ? Mnie wczoraj coś przed snem pobolewalo i mnie mdlilo ale próbowałam zwalić winę na laptopa bo pół po południa przy nim spędziłam..

Nie odnoszę się do waszych postow bo dla zdrowia psychicznego raz na jakiś czas robię sobie detoks od forum, za duże mam wkręty i obawy bo co u kogoś przeczytam to u siebie doszukuje :( a i apropos lekarzy ... @Oczekujaca123 dobrze ,ze u Ciebie tak szybko działają dzięki czemu na pewno wszystko skończy się dobrze ;* moja kuzynka jest w 28 tyg. 1 ciąża. Żadnych poronien. Szyjka od początku długość 3,4. Wczoraj mi pisała ,ze w przeciągu 3 tyg spadła jej na 2,9... lekarz ani nie kazał leżeć,ani żadnych wymazow. PowiedZial jej „proszę mieć to na uwadze...” o i tyle.
Ola, spokojnie z tym wymazem. Moja szyjka byla czysta , moja pochwa tez i z dnia na dzien sie cos podzialo. To nie zalezne od nas.. jak pisalam luteine wsadzam w rekawiczkach, podcieram sie papierowym ręcznikiem, seksu nie uprawiam...a mimo to jakims cudem w tydzien znalazla sie tam bakteria...
Wiesz wielu lekarzy uwazalo ze moja szyjka jest ok tylko mojej lekarxe bie dawalo to spokoju. Dlatego konsultacja w 16tc ale szyjka 6cm idealna. I teraz cos sie podzialo... inni znow nie widzieli problemu tylko ona i dlatego konsultacja z profesorem.. bynajmniej wiem, ze ktos dziala... a co ma byc to będzie. Moge pomoc losowi, ale go nie zmienie ... a ty mysl pozytywnie. Nic sie u Ciebie nie dzieje ! ;*
 
Baśka tez spuchlam, twarz rano wygląda jak kartofel, masakra, nos szeroki, wargi aż wywiniete, taki naturalny botoks;-) Najbardziej odczuwam to na stopach, drętwieją, mrowieja i pieka, palce wyglądają jak parówki;-)
Ola i bardzo dobrze, ze czasami sie odcinasz, Twoj spokoj psychiczny jest bardzo ważny! Kazda z nas musi miec swoj wlasny zloty srodek:-)
 
@Oczekujaca123 tak wiem kochana, ale sama wiesz jak się panikuje o wszystko, dosłownie o wszystko. A rękawiczki to masz takie z worka czy lateks? Miłego dnia kochana i dużo spokoju no i oczywiście samych dobrych wiadomości ;* jesteś bardzo dzielna i Twoja walka zostanie wynagrodzona.
 
reklama
Do góry