reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Basia najwyższy czas wybierać się na porodówkę :)
Ola każda z nas tak miała że się nakręcała. Miałyśmy taka psychozę w pewnym momencie na forum pamiętam :D później wrzuciliśmy na luz.
 
reklama
@olamakota Zzz ma racje. Mialysny rozne momenty ale ja najbardziej nakrecalam.sie jak czytalam w necie np o zsuneiciu sie szwu. Az w nocy mialam koszmary. Takie historie w necie byly ze pozniej sobie wkrecalam wszystko.
 
Ty jesteś z Rzeszowa?
@Oczekujaca123 bardzo Ci współczuje kochana ,ze znowu przechodzisz stresy. Ja jeszcze tylko 2 dni i wizyta,ciekawe co u mnie słychać. Dzisiaj u mnie mimo śluzu czuje się jakoś sucho w środku albo mnie piecze nie wiem... :( wymazy z pochwy ok,ale nie badany wymaz z szyjki. Muszę błagać na wizycie mojego gina, żeby mi pobrał i gdzieś w Rzeszowie to dać do badania... @BaskaW a Ty kochana te bóle to miałaś cały czas , czy raz na jakiś czas ? Mnie wczoraj coś przed snem pobolewalo i mnie mdlilo ale próbowałam zwalić winę na laptopa bo pół po południa przy nim spędziłam..

Nie odnoszę się do waszych postow bo dla zdrowia psychicznego raz na jakiś czas robię sobie detoks od forum, za duże mam wkręty i obawy bo co u kogoś przeczytam to u siebie doszukuje :( a i apropos lekarzy ... @Oczekujaca123 dobrze ,ze u Ciebie tak szybko działają dzięki czemu na pewno wszystko skończy się dobrze ;* moja kuzynka jest w 28 tyg. 1 ciąża. Żadnych poronien. Szyjka od początku długość 3,4. Wczoraj mi pisała ,ze w przeciągu 3 tyg spadła jej na 2,9... lekarz ani nie kazał leżeć,ani żadnych wymazow. PowiedZial jej „proszę mieć to na uwadze...” o i tyle.
 
@Oczekujaca123 jesteś już któraś osoba , która pisze o tej i no spie i jej wpływie na szyjkę. Ja cię kręcę...
@Zzzzzz @BaskaW domyślam się :D w kupię siła , dobrze ze jesteście bo możecie sie ponakrecac i dodatkowo nakopać do duuu....8-) Basia czyli jesteś zwarta i gotowa na godzinę zero :D ;*
@Latina nie, jestem z Mielca ale prowadzę ciąże w Rzeszowie. A Ty? :)

Byłam na szmatach dzisiaj żeby się zrelaksować. Kupilam małemu kilka ciuszkow za grosze, handlary nie dopuszczały normalnie jak na wojnie, wiec byłam tylko z 15 minut. Mam nadzieje, ze nie zaszkodzilam ;/

C9D79A41-D497-42E0-9C33-86B7540D6569.jpeg
A4C6FDF5-5496-4022-8982-7AC71B12D6D3.jpeg
 
@Oczekujaca123 jesteś już któraś osoba , która pisze o tej i no spie i jej wpływie na szyjkę. Ja cię kręcę...
@Zzzzzz @BaskaW domyślam się :D w kupię siła , dobrze ze jesteście bo możecie sie ponakrecac i dodatkowo nakopać do duuu....8-) Basia czyli jesteś zwarta i gotowa na godzinę zero :D ;*
@Latina nie, jestem z Mielca ale prowadzę ciąże w Rzeszowie. A Ty? :)

Byłam na szmatach dzisiaj żeby się zrelaksować. Kupilam małemu kilka ciuszkow za grosze, handlary nie dopuszczały normalnie jak na wojnie, wiec byłam tylko z 15 minut. Mam nadzieje, ze nie zaszkodzilam ;/

Zobacz załącznik 940387Zobacz załącznik 940388
Z Rzeszowa [emoji6] ale że branie nospy może skrócić szyjkę? Nie słyszałam o tym
 
Kurcze tez slyszalam o tej nospie ale ja ja bralam jak juz mialam szew. A przy szwie to juz bardziej o blokowanie skurczy chodziło. Wczesniej nie wiec raczej to nie Ona mi zaszkodzila.. I tez nie raz mi ratowala dupe no i oczywiscie hydroxyzyna. Przeciez ja nospe bralam i to forte 3 x1 przez jakieś 7 tygodni i jakos jestem dalej w ciazy. Jeden lekarz mówi tak drugi Tak.
 
reklama
Kurcze tez slyszalam o tej nospie ale ja ja bralam jak juz mialam szew. A przy szwie to juz bardziej o blokowanie skurczy chodziło. Wczesniej nie wiec raczej to nie Ona mi zaszkodzila.. I tez nie raz mi ratowala dupe no i oczywiscie hydroxyzyna. Przeciez ja nospe bralam i to forte 3 x1 przez jakieś 7 tygodni i jakos jestem dalej w ciazy. Jeden lekarz mówi tak drugi Tak.
Nie skraca tylko rozwiera jak szyjka jest slaba. Pewnie jak juz sie ma szew to tez inaczej dziala. Ja nie wiem co mi zaszkodzilo ale fakt ze ladowali we nnie zastrzyki z nospa nie byl dobrym pomyslem .. moja gin tez krecila nosem i zabronila podawac mi nospe w zastrzyku , przepisala spasmoline. A tu od razu tylko relanium (swoja droga w grudniu w lezac pietro nizej faszerowali mnie tylko nospa alw to bul 12tc wiec moze dlatego)
 
Do góry