reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
@Supermami dzięki za slowa wsparcia, zdradź nam tajemnice co bralas na bole i skurcze?
Magnez dozylny przez ok. 4 dni przy każdym szpitalu 12 tydzień, 15 tydzień, 17 tydzień, 21 tydzień, 23 tydzień, 24 tydzień, 32 tydzień-35 tydzień
Nospe brałam 3x 1
Tractocile dostałam w szpitalu o III stopniu referyncyjności w 24 tygodniu i wtedy odstawili mi Nospe bo niby rozpulchnia szyjke, ale pytajcie swoich lekarzy nie kierujcie się mną.
Profilaktycznie brałam żuravit, provag min. 30 dni.
Później przez Pessar musiałam brać clotrimazolum co dwa dni straszne upławy miałam.
 
dziewczyny pomóżcie! przed chwilą zakladalam sobie luteine i poczułam w środku kawałeczek jakby tasiemki. Czy to może być szew? Któraś z Was wyczula kiedyś u siebie szew? Strasznie się boję, że po raz drugi mi spelzl.
Sznureczek od szwu. On tak zwisa. Raz Mzoe sie podwinac raz nie. On tam ma byc i tak zwisac.
 
Magnez dozylny przez ok. 4 dni przy każdym szpitalu 12 tydzień, 15 tydzień, 17 tydzień, 21 tydzień, 23 tydzień, 24 tydzień, 32 tydzień-35 tydzień
Nospe brałam 3x 1
Tractocile dostałam w szpitalu o III stopniu referyncyjności w 24 tygodniu i wtedy odstawili mi Nospe bo niby rozpulchnia szyjke, ale pytajcie swoich lekarzy nie kierujcie się mną.
Profilaktycznie brałam żuravit, provag min. 30 dni.
Później przez Pessar musiałam brać clotrimazolum co dwa dni straszne upławy miałam.
Tractocile miałaś na nfz czy musiałaś płacić? To jest horrendalnie drogi lek. Dużo tego dostałaś?
 
Ja właśnie wróciłam z wizyty, dostałam jakiś lek robiony z dużej liczby składników. Jutro dopiero go mam odebrać. Powiedział mi też, że gbs nie prowadzi do zakażeń wewnątrzmacicznych, czym mnie uspokoił, bo się wcześniej naczytałam w necie, że może.
 
Ja właśnie wróciłam z wizyty, dostałam jakiś lek robiony z dużej liczby składników. Jutro dopiero go mam odebrać. Powiedział mi też, że gbs nie prowadzi do zakażeń wewnątrzmacicznych, czym mnie uspokoił, bo się wcześniej naczytałam w necie, że może.

No to podeszli do tematu nieźle, skoro kręcą dla Ciebie tabsy :)
Dużo mamy w głowie i same często się niepotrzebnie nakręcamy.
Ja dziś zaliczyłam szkołę rodzenia :) całkiem przyjemy dzień
Ps. U nas już świątecznie- choinka ubrana :-)
 
reklama
Do góry