reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziekuje za kciuki ;)

Maluchy sie calkiem dobrze ! ;)
159 i 156 bija im serduszka. Przeziernosc u leniuszka 1.5 u wiercipiety 1.4 (jeden grzeczny spal a drugi uciekal przed usg :D)
Przerazilam sie bo na wykresie z wynikow obwod glowy jest u jednego ponizej tych kresek co niby sa norma, zauważyłam to juz przy wyjsciu wiwc spytalam poloznej i ona mowi, ze to nie ma znaczenia skoro xaly obraz jest ok i lekarka napisala ze jwst ok to sie nie przejmowac tyn wykresem
Ryzyka zmniejszone po USG :) czekam na wyniki pappy chociaz wiem ze przy blizniakach wychodza czasem zaklamane. Plec dopiero na polowkowych 18lutego.
Wszystko na miejscu nozki raczki brzuszek nerki itp
Jedno lozysko z przodu drugie z tylu. To tez mnie troche martwi. Jutro nam wizyte u swojej lekarki to dopytam co i jak.
Wstawie zdjecie jak wkoncu dojade do domu ;)

Super, że wszystko dobrze! Gratulacje :)A czemu się martwisz, że jedno na przedniej a drugie na tylnej? To źle? Ja też tak mam ;)
 
Boże jak mnie już cała ta sytuacja męczy wstaje z łóżka brzuch twardy przekrecam się z boku na bok brzuch twardy jak chodze brzuch twardy i tak już drugi miesiąc ani dnia spokoju dodatkowo dzisiaj maly skacze i pręży się jak szalony mam mega doła
 
Jutro mija, rok odkąd trafiłam do szpitala w 12 tygodniu ciąży z 0,5 cm rozwarciem. Trzymam za Was kciuki wszystkie. Leżałam do 37 tygodnia.
Czasami myślę czy dałabym radę zrobić to drugi raz (chociaż w moim przypadku lekarz chce mnie skierować do Łodzi na taśmę) i nie potrafię na to pytanie odpowiedzieć.
Patrzę na córkę i wiem że było warto, ale to bardzo trudne zadanie było. Skreślajcie dni, ogladajcie seriale, bierzcie leki, codziennie powtarzajcie sobie, że nic Was nie złamie i że dacie radę.
Fizjologicznymi ciążami się nie przejmujcie nasze są wyjątkowe
P. S. podziwiam leżące z małymi dziećmi nie wiem jak to robicie.
 
dziewczyny pomóżcie! przed chwilą zakladalam sobie luteine i poczułam w środku kawałeczek jakby tasiemki. Czy to może być szew? Któraś z Was wyczula kiedyś u siebie szew? Strasznie się boję, że po raz drugi mi spelzl.
 
reklama
Do góry