reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Tez bralam monural ze 2 razy. I to w 1 trymestrze. Ja tez biore tyle lekow ze moj maz mowi dziwne ze jeszcze nie swiecisz. A lekarz mowi ze progesteron Najgorszy ze dlugo jest wydalany. A i mowil zeby z globulkami uwazac dawac jakos w srodku dnia albo nocy pare godzin po luteinie by nie oslabialy jej dzialania.
 
reklama
@ForgetMeeNot masz juz infekcje? Czujesz cos czy robilas wymaz? Ja chyba nie mam ale to tez czasami ciezko wylapac. A dzisiaj wstyd sie przyznac w nicy mi sie snilo ze kochalam sie z Mezem mimo ze mam szew i pozniej byla krew. ...ech juz sie oram ze cis znaczy.
Ps. Ja nie lubie tego macmirror bo jest duza i bardzo brudzi bielizne duzo mi jej wyplywa.
 
@ForgetMeeNot masz juz infekcje? Czujesz cos czy robilas wymaz? Ja chyba nie mam ale to tez czasami ciezko wylapac. A dzisiaj wstyd sie przyznac w nicy mi sie snilo ze kochalam sie z Mezem mimo ze mam szew i pozniej byla krew. ...ech juz sie oram ze cis znaczy.
Ps. Ja nie lubie tego macmirror bo jest duza i bardzo brudzi bielizne duzo mi jej wyplywa.

Ja Macmiroru nie znoszę. W nocy tyle tego wypływa [emoji52][emoji52] Staram się aplikować luteinę minimum 2 godziny przed pozostałymi lekami. W szpitalu przed pessarem miałam wymaz i GBS ok. Czułam po prostu swędzenie jeśli chodzi o infekcje i sam kolor upławiw. Myslalam, ze to po macmirorze, ale nie. Konsystencja tez była taka infekcyjne. Zreszta jak to określił mój lekarz na ostatniej wizycie, ze „ przez ten kawał plastiku będę teraz niestety miała syfilis w pochwie” ( przepraszam za cytat) i dlatego koniecznie codziennie trzeba coś w siebie aplikować.

Dlaczego wstyd? [emoji846] daj spokoj. Organizm sam się domaga [emoji846] mi kikavrazyvw ciąży zdarzył się erotyczny sen w nocy zakończony normalnie orgazmem, aż byłam zaskoczona. Mam nadzieje, ze nie diswiadcze tego z pessarem bo jeszcze coś się z nim zadzieje...
 
Laseczki wychodzi na to ze jesteśmy mocno wyglodniale. Hehe. Ja brak seksu od sierpnia. Chociaz na codzien o tym nie mysle ale widze ze w nocy moj mozg wariuje. Bardziej w tym snie martwila mnie krew na bieliznie.
 
Laseczki wychodzi na to ze jesteśmy mocno wyglodniale. Hehe. Ja brak seksu od sierpnia. Chociaz na codzien o tym nie mysle ale widze ze w nocy moj mozg wariuje. Bardziej w tym snie martwila mnie krew na bieliznie.

Ja ostatnio tez mam okropne sny. Dzisiaj mi się śniło, ze miałam wypadek. W poniedziałek, ze urodziłam i coś było nie tak. Mysle, ze to nasza psychika daje o sibie znać.

Odnośnie seksu to zdecydowanie tak. Oby do wiosny [emoji16]
 
@Paula_12345 ja nie mam uplawow od kiedy jestem zszyta. Jedynie luteina wylatuje ona jest wodnista. Bardzo moczy.

@ForgetMeeNot oby do wiosny ale dodaj jeszcze do tego 6 tygodni pologu. Wiec od sierpnia w moim przypadku to bedzie ponad 6 mscy.
 
reklama
Do góry