reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny jak odróżnić sączenie wód od popuszczania moczu. Poszłam do łazienki i już wydawało mi się że wysikałam się do końca. A tu po noga jeszcze coś pociekło. Jak to jest? Panikuję. Jak to odróżnić?
Ja sobie kupiłam wkładki, które miały mi pokazać czy to wody czy nie, ale nie jestem w stanie stwierdzić jaka jest ich rzeczywista skuteczność :(
Podobno odróżnić można po zapachu lub konsystencji, ale to też raczej trudne.
Jak sytuacja się powtórzy to najlepiej od razu jechać do sprawdzić. Tak to trochę takie gdybanie. Ale rozumiem cię bo też się kiedyś glowilam nad tym
 
reklama
Dziewczyny czy dla którejś z Was to kolejna ciąża, a za pierwszym razem było cc? Pytam bo od wczoraj zauważyłam że część mojej blizny po cc jest uwypuklona, czerwona swędzi:/
 
Dziewczyny czy dla którejś z Was to kolejna ciąża, a za pierwszym razem było cc? Pytam bo od wczoraj zauważyłam że część mojej blizny po cc jest uwypuklona, czerwona swędzi:/
Ja jestem w ciąży po cc. Ale u mnie nic z blizna się nie dzieje. Może dlatego że minęło już 6 lat?. Gina atakuj!
 
Ja jestem w ciąży po cc. Ale u mnie nic z blizna się nie dzieje. Może dlatego że minęło już 6 lat?. Gina atakuj!

No właśnie dopiero co molestowałam w środę o wyniki moczu i ktg. Nie chce przeginać póki oprócz tych symptomów nic się nie dzieje.
A u Ciebie jak? Cisza? Jak rozwarcie?
Ja mam termin na 2.09. Za tydzień w poniedziałek szpital i będą zdejmować szew.
 
No właśnie dopiero co molestowałam w środę o wyniki moczu i ktg. Nie chce przeginać póki oprócz tych symptomów nic się nie dzieje.
A u Ciebie jak? Cisza? Jak rozwarcie?
Ja mam termin na 2.09. Za tydzień w poniedziałek szpital i będą zdejmować szew.
U mnie nie ma skurczy ale do domu też nie chcą puścić. Termin na 1 wrzesień, bąbel siedzi grzecznie, czekamy. W domu już wszystko przygotowane a tu nic :-)
 
reklama
Do góry