reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hehehe nie będę się wkręcać w szczegóły ale takich akrobacji na kibelku to chyba jeszcze nikt nie widział, hehehe aż sama z siebie się śmieje. Jakoś poszło, jeszcze nie rodze :-D jest git
 
Już po badaniu, szyjka kruciutka ale dość twarda, rozwarcie na 1,5 cm. Na razie nic się nie zapowiada. Ktg też płasko, nie ma skurczy. W piątek kolejne badanie.
 
Cześć Dziewczyny. Ja też po wizycie.lekarz zrobił mi masaż szyjki, rozwarcie 2,5 cm. Malutka słabo przybrała przez 2 tyg i waży 3 kg. Ale niby z lozyskiem wszystko ok... czekam na rozwiazanie:)
 
Hej dziewczny!!jestem tu nowa :-)
Dopiero założyłam konto :-) przebrnąć przez 3000str bedze ciężko :-) ale zapewne wielu ciekawych spraw tu sie dowiem. No toto zacznw od tegorazu że jestem w 15/16tc to.moja pierwsza. Zaskoczona jeste ciągle przez 5 lat mówiono że nie ma opcji na ciążę bez porzadnego leczenia zarzucenia sporo z wagi bla bla (pco z androgenizacja) przez trzy lata zero zabezpieczenia bo nie można. A tu.niespodzianka jest :-) :-) szok :-) dowiedziałam się w 12/13tyg zadnych objawów symptomów nic. Brak okresu to w pcosumie normalk więc nie było to dla mnie sygnalem. Trzy miesiące nie wiedzy te najważniejsze. A ja mega wiele imprez tona papierochow alkoholu litry dwie prace jedna fizyczna. Od kiedy wiem dmucham.n siebie i.jestem klebkiem nerwów. Ból brzucha mnie przeraża. Dziś zryczalam sie jak nie wiem co bo ogromnie mni bolało. Pod pepkiem taki ucisk ale teściówa mówi ze to zwykły gastryczny ból. Fakt leniwe jelita. Jak.sobie z tym radzicie? Nie zapytam swojego ginx bo to osobna historia i zmieniam go szybciutko wizyta u nowego 9sierpnia bo jest na urlopie. Nie wiem co robić moj ginx mi napisał sms że nie ma szans na wizytę dziś. Fajnie nie? Aleee monolog jak Książka...
 
Hej dziewczny!!jestem tu nowa :-)
Dopiero założyłam konto :-) przebrnąć przez 3000str bedze ciężko :-) ale zapewne wielu ciekawych spraw tu sie dowiem. No toto zacznw od tegorazu że jestem w 15/16tc to.moja pierwsza. Zaskoczona jeste ciągle przez 5 lat mówiono że nie ma opcji na ciążę bez porzadnego leczenia zarzucenia sporo z wagi bla bla (pco z androgenizacja) przez trzy lata zero zabezpieczenia bo nie można. A tu.niespodzianka jest :-) :-) szok :-) dowiedziałam się w 12/13tyg zadnych objawów symptomów nic. Brak okresu to w pcosumie normalk więc nie było to dla mnie sygnalem. Trzy miesiące nie wiedzy te najważniejsze. A ja mega wiele imprez tona papierochow alkoholu litry dwie prace jedna fizyczna. Od kiedy wiem dmucham.n siebie i.jestem klebkiem nerwów. Ból brzucha mnie przeraża. Dziś zryczalam sie jak nie wiem co bo ogromnie mni bolało. Pod pepkiem taki ucisk ale teściówa mówi ze to zwykły gastryczny ból. Fakt leniwe jelita. Jak.sobie z tym radzicie? Nie zapytam swojego ginx bo to osobna historia i zmieniam go szybciutko wizyta u nowego 9sierpnia bo jest na urlopie. Nie wiem co robić moj ginx mi napisał sms że nie ma szans na wizytę dziś. Fajnie nie? Aleee monolog jak Książka...
Podjedź na ip tam muszą zobaczyć co się dzieje
 
reklama
Do góry