reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja już po badaniu. dzidzia waży około 3100gram.Jest nisko w kanale rodnym rozwarcie 0,5 cm.Zostaje na oddziale.Dostałam antybiotyk, ale problem był z założeniem welflonu bo żyłki to ja mam ale strasznie cienkie.
 
reklama
A ja idę do szpitala jednak. Szyjka na szwie, szew naciągnięty, bo główka nisko, lecę na oddział. może jeszcze z tydzień przeleżę, dobrze by było. Mam juz 34tc skończony w razie czego

Trzymamy kciuki. Najważniejsze że w razie czego jest na miejscu. A ile dzidziuś teraz waży?
 
@kasiula8878 to juz wyjdziesz rozpakowana! :-) 3100 to już pięknie! Ja się jutro dowiem dokładnie ile waży ale już dobrze że do szpitala jadę bo czuje jak naciska na szew jak sie wierci.
 
Miałam w 26tc, ale w sumie niepotrzebnie. Teraz by się przydało, nie wiem czy to można podać jeszcze raz? A może już w tym tc nie warto? Dopytam się na miejscu.
 
reklama
Miałam w 26tc, ale w sumie niepotrzebnie. Teraz by się przydało, nie wiem czy to można podać jeszcze raz? A może już w tym tc nie warto? Dopytam się na miejscu.

Nie wiem czy się podaje ponownie. Ja miałam teraz 32i4/5 Większość lekarzy uważa ze jeżeli poród ma realne szanse odbyć się przed skończonym 34 tyg. Ale potrzeba około tyg by zadziałały. Ty który tydz bo nie kojarzę dziś za dobrze
 
Do góry