reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny, a czy Was w 30-31 tc też bolał brzuch jak na okres? Macica dalej może się rozciągać? Jak tak dalej będzie to jutro chyba podjadę na IP...
Ja jestem w 36 tc i też mnie tak boli jak na okres... I jakby krzyż też do tego stopnia że zastanawiałam się czy to już :eek: ale wziąłem nospe i od wczoraj cisza.... Też jestem ciekawa od czego to zależy a wizyta dopiero 14. 06 :/
 
reklama
Hej
Opiszę Ci moja sytuację :)
Pierwsza ciąża pessar od 19 tyg szyjka 25 mm , urodziłam w 36 tyg synka wszystko oki
Malo się wtedy oszczędzałam zakupy galeria
Teraz szyjka 24 mm w 18 tyg prssar id 20 tyg
I w domu energia trzy latka niestety nie mogę pozwolić sobie na całkowite leżenie, śniadanko obiad kolacja zrobić dać,a to upia siku pobawić się
Jedynie nie chodzę na zakupy wszystko z wyprawki przez internet
A spozywke robi mąż
I generalnych porządków w domu nie robię ,pomaga mi dziewczyna ale wiadomo że na tyg trzeba trochę dom ogarnąć czy po obiedzie
Będzie dobrze jeśli masz możliwość oszczędzaj się i donosisz napewno
jeja...Agatkaa Tobie kochana jeszcze tydzień został i sukces osiągnięty a nie dawno byłyśmy w drodze do 30tyg...a tu u Ciebie juz końcówka! ❤❤❤
 
No właśnie wczoraj nie bolało,A 2 dni temu to bolał mocno. Jakby było coś złego to by bolał ciągle. Tym bardziej, że młoda prawie 2 kg ma, wypina się bardzo. Może od tego. Poza tym sporo stresów mam, pewnie wszystko się nakłada...jutro jak będzie tak samo to pojadę. Dziękuję bardzo za odpowiedź!:)
bedzie wszystko dobrze, ma prawo boleć no niestety nasze pociechy to juz spore bobasy;) ale dla pewnosci mozesz odwiedzić ip:)
 
Na wcześniejszych etapach miałam też bóle miesiaczkowe. Ale chyba trochę słabsze jak teraz...do tego częściej brzuch stwardnieje. Wiadomo że im dalej tym dolegliwości będą inne... martwię się kurczę... poczekam do jutra.
 
Ja dziś zaczynam 30 tydzień jeszcze tyle czasu przede mną. A szyjka 1,5 cm tylko. Brzuch twardnieje często. Czekam na pessar. Bardzo się boję o maleństwo.
 
reklama
Do góry