reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny.. dzisiaj rano założono mi szew.. [emoji17] słaba sie jeszcze czuje po narkozie No ale pewnie jutro bedzie lepiej.. mam pytanie do was odnośnie krwawienia.. jak duże u was ono było i jak długo trwało ? Wstałam 2 razy do toalety i niestety po wstaniu odczuwam tez bóle podbrzusza..gdy leżę ból nie występuje. Czy tez tak miałyście ? Kiedy te bóle ustąpiły ?
 
Dziewczyny.. dzisiaj rano założono mi szew.. [emoji17] słaba sie jeszcze czuje po narkozie No ale pewnie jutro bedzie lepiej.. mam pytanie do was odnośnie krwawienia.. jak duże u was ono było i jak długo trwało ? Wstałam 2 razy do toalety i niestety po wstaniu odczuwam tez bóle podbrzusza..gdy leżę ból nie występuje. Czy tez tak miałyście ? Kiedy te bóle ustąpiły ?

Ja mialam plamienia. Po ok dobie pojawiła się większa ilośc i jakby ze śluzem więc byłam spanikowana ale okazało się że musiało się skumulować podczas leżenia i w końcu wyleciało. Nic w badaniu nie było niepokojące. Potem już tylko sporadyczne plamy. W końcu troszkę tam majstrowali więc myślę że tą dobę może dokuczać. Ale mów rano na obchodzie ze jesli nadal bedziesz czuć. Ja np. pokazywałam wkładki nie bawiłam się w opisywanie.

Sama dziś jestem w szpitalu. Podają mi sterydy. Kolejne zabezpieczenie ...kolejny krok do celu.
 
Ja dziś zaczynam 29 tydzień. Ale 36 to już wspaniale gratulacje
Z perspektywy czasu jak sobie przypomne że od 18 tyg zaczela mi sie skracać szyjka i tyle dni w strachu już za mna, to niby szybko zleciało ale teraz ta końcówka się okropnie dluzy
U Ciebie tez juz ładny tydzień oby do 37!!
 
reklama
Do góry