reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej, wczoraj byłam na ktg i zapis był prawidłowy, wahal się w granicach 130-160, ale była jedną taka sytuacja, że na około 2, minuty tetno dziecka podskoczyło na 170-180. Po tym się uspokoiło i wyrównało. Dodam, że była to sytuacja, gdzie dziecko akurat się dosyć gwałtownie poruszyło i wypielo. Jutro idę jeszcze raz na ktg, ale generalnie lekarz tego wzrostu tętna nie skomentował. Czy takie wahanie jest groźne?
 
reklama
Hej, wczoraj byłam na ktg i zapis był prawidłowy, wahal się w granicach 130-160, ale była jedną taka sytuacja, że na około 2, minuty tetno dziecka podskoczyło na 170-180. Po tym się uspokoiło i wyrównało. Dodam, że była to sytuacja, gdzie dziecko akurat się dosyć gwałtownie poruszyło i wypielo. Jutro idę jeszcze raz na ktg, ale generalnie lekarz tego wzrostu tętna nie skomentował. Czy takie wahanie jest groźne?

Kiedy byłam w szpitalu mialam ktg 2 razy dziennie. Zdarzały się chwilowe wzrosty tętna. Polozne mówiły ze dorosły człowiek ma inne tetno kirdy np. Chodzi a kiedy biegnie. Podibnie jest u malucha. Lekarze też nigdy tego nie skomentowali.
 
Hej, wczoraj byłam na ktg i zapis był prawidłowy, wahal się w granicach 130-160, ale była jedną taka sytuacja, że na około 2, minuty tetno dziecka podskoczyło na 170-180. Po tym się uspokoiło i wyrównało. Dodam, że była to sytuacja, gdzie dziecko akurat się dosyć gwałtownie poruszyło i wypielo. Jutro idę jeszcze raz na ktg, ale generalnie lekarz tego wzrostu tętna nie skomentował. Czy takie wahanie jest groźne?
Jak byłam w ciąży z synem to też zdarzało się, że dobijal do 180 z tetnem i nikt mi nigdy nic nie powiedział, że to źle. Jeżeli są ta takie jednorazowe krótkie akcje to chyba nic groźnego. Tym bardziej, że miało to miejsce przy gimnastykowaniu się malucha;)
Swoją drogą od którego tc macie regularne ktg? Mi zapowiedzieli już, że będę miała dopiero od 37 tc:/:/:/ mam nadzieję dotrwać w ogóle...
 
Hej, wczoraj byłam na ktg i zapis był prawidłowy, wahal się w granicach 130-160, ale była jedną taka sytuacja, że na około 2, minuty tetno dziecka podskoczyło na 170-180. Po tym się uspokoiło i wyrównało. Dodam, że była to sytuacja, gdzie dziecko akurat się dosyć gwałtownie poruszyło i wypielo. Jutro idę jeszcze raz na ktg, ale generalnie lekarz tego wzrostu tętna nie skomentował. Czy takie wahanie jest groźne?
U mnie też się tak zdaza i właśnie jak mały się rusza a z reguły walczy ostro z KTG
 
Ufff trochę mnie uspokoiłyscie, bo położna przyszła i była trochę zaniepokojona, ale potem miałam USG i na nim wszystko było ok.
 
Kurcze a ja jeszcze nie mam zleconego KTG ,teraz na wizycie będę 35+5 ale dopiero w poniedziałek ciekawe czy mi zleci ? Wiem że na pewno każe zrobic gbs ,
 
Dziewczyny, a czy Wy codziennie tak samo odczuwacie ruchy dziecka? Bo moje codziennie się bardzo wypinalo, dziś równiez się wypina, ale jakby z mniejszą siła.
 
reklama
Do góry