reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
KTG jak nic się nie dzieje, to wykonują od ok 38 tc. Ja miałam dość szybko robione, bo od 28 tc ze względu na czynność skurczową... Ja mam przy wizycie robione, a tak to w szpitalu też robią, czasem w szkołach rodzeniach.
 
Dziewczyny, dzisiaj miałam na papierze toaletowym odrobinę jasno-rozowego śluzu. Sprawdzam teraz co jakiś czas, ale nic się nie pojawia więcej. Myślicie, że się martwić?
 
Dziewczyny, dzisiaj miałam na papierze toaletowym odrobinę jasno-rozowego śluzu. Sprawdzam teraz co jakiś czas, ale nic się nie pojawia więcej. Myślicie, że się martwić?
A aplikujesz luteine ? A może to kawałek czopa? Po 28 tygodniu chyba tak może się dziać , ale nie wiem jak niedaje Ci to spokoju to możesz zawsze sprawdzić
 
Śluz się na razie nie powtórzył. ;) A była go naprawdę odrobinka. Obserwuję dalej. Może to jakies obtraxie od luteiny.
 
U mnie bez Ktg, dopiero w szpitalu przed porodem jest w planie. Mój gin traktuje moja ciąże jak normalna, fizjologiczna i póki nic się nie dzieje niepokojącego nie zleca ktg.
 
reklama
Do góry