reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

No i nikt mi nie powie,że mamy nie wiedzą najlepiej... mąż był z synem w sobotę na pogotowiu, dostaliśmy diagnozę "lekkie zapalenie oskrzeli". Pierwsza myśl jak zapalenie może być lekkie, albo jest albo to nie ma. Druga rzecz, nazwisko pediatry, wiedziałam, że jest słaba...poza tym syn na zapalenie oskrzeli mi nie wyglądał... chciałam zadzwonić po prywatną wizytę do innej lekarki,ale mąż mnie od tego odwiodl... Gorączką bardzo wysoka, utrzymujące się czwarta dobę, mimo 5 dawek antybiotyku.. pojechałam dziś do mojego lekarza, oskrzeli czyste, zatoki zapalone, źle dobrane leczenie... no Dramat!!!!!!!!! Kobiety, zawsze ufajcie sobie i swoim przeczuciom!!! Ja mam nauczke;( I wyrzuty ogromne... I trzy noce wyjęte z życia....I 1 kg mniej na wadze...I więcej stresu o dziecię na świecie i dziecię w brzuchu...
 
Ostatnia edycja:
reklama
No i nikt mi nie powie,że mamy nie wiedzą najlepiej... mąż był z synem w sobotę na pogotowiu, dostaliśmy diagnozę "lekkie zapalenie oskrzeli". Pierwsza myśl jak zapalenie może być lekkie, albo jest albo to nie ma. Druga rzecz, nazwisko pediatry, wiedziałam, że jest słaba...poza tym syn na zapalenie oskrzeli mi nie wyglądał... chciałam zadzwonić po prywatną wizytę do innej lekarki,ale mąż mnie od tego odwiodl... Gorączką bardzo wysoka, utrzymujące się czwarta dobę, mimo 5 dawek antybiotyku.. pojechałam dziś do mojego lekarza, oskrzeli czyste, zatoki zapalone, ale dobrane leczenie... no Dramat!!!!!!!!! Kobiety, zawsze ufajcie sobie i swoim przeczuciom!!! Ja mam nauczke;( I wyrzuty ogromne... I trzy noce wyjęte z życia....I 1 kg mniej na wadze...I więcej stresu o dziecię na świecie i dziecię w brzuchu...
Matczyny instynkt jest niezawodny! Ja też już nie raz się przekonałam.
 
Mam pytanie do dziewczyn, które biorą nospe. Bierzecie ja regularnie np rano i wieczorem czy tylko w razie bolu? U mnie niestety znacznie się pogorszyło.... Dwa tygodnie temu pojechałam do lekarza bi ciągle miałam twardy brzuch, bolal itd. Niestety pomimo lezenia szyjka się skróciła z 2,8 do 2 w ciagu 2 tygodni i jeszcze rozwarcie na pół cm... Od razu skierowane do szpitala. Leżałam tam dwa tygodnie, wyszłam w sobotę. Podawali tylko magnez, luteina i laktuloze (problem n z toaleta). Po badaniu przed wypisem okazało się że szyjka skróciła się znowu do ok 1,7 a rozwarcie jest 1,5 cm.... Wypisali mnie bo stwierdzili ze juz nie sa w stanie mi więcej pomoc.. Niestety zarówno w sobote jak II wczoraj większość dnia bardzo bolał mnie brzuch, czułam że jest prawie cały czas twardy. Ma ostatniej wizycie leksrz powiedział że mogę brać nospe. Mam napisane ns kartce że brać 3 razy po 1 40 mg. Ale wydaje mi się ze mówił ze mam to brać doraźnie..... Ale skoro ciągle boli i się stawia to lepiej brać regularnie? Jak jest u was? Ahh juz siadam psychicznie. Leżę od 10 kwietnia i jest tylko gorzej :( nie wiem dlaczego tak sie dzieje, co robię źle. Myślałam że jak leżę dotrwam do 37 tygodnia a teraz nie wierzę że dotrwam do końca maja.... Jutro dopiero zaczynam 34 tydzień ;(
Jeżeli chodzi o no spe ja biorę ja regularnie 3 razy dziennie po 1 tabletce tej forte i tak mam brać nie doraźnie ale na stałe.
Dodatkowo magnez 3 razy dziennie po 2 tabletki i u mnie to ładnie wycisza macice.
Co do szyjki jak na 34 tc i tak jest ładna i długa, ja jutro zaczynam 30tc i szyjka ma 5-7mm i wierze w to że uda mi się wytrzymać do 34 tc minimum ;)
A Masz może pessar albo szew?
 
No i nikt mi nie powie,że mamy nie wiedzą najlepiej... mąż był z synem w sobotę na pogotowiu, dostaliśmy diagnozę "lekkie zapalenie oskrzeli". Pierwsza myśl jak zapalenie może być lekkie, albo jest albo to nie ma. Druga rzecz, nazwisko pediatry, wiedziałam, że jest słaba...poza tym syn na zapalenie oskrzeli mi nie wyglądał... chciałam zadzwonić po prywatną wizytę do innej lekarki,ale mąż mnie od tego odwiodl... Gorączką bardzo wysoka, utrzymujące się czwarta dobę, mimo 5 dawek antybiotyku.. pojechałam dziś do mojego lekarza, oskrzeli czyste, zatoki zapalone, ale dobrane leczenie... no Dramat!!!!!!!!! Kobiety, zawsze ufajcie sobie i swoim przeczuciom!!! Ja mam nauczke;( I wyrzuty ogromne... I trzy noce wyjęte z życia....I 1 kg mniej na wadze...I więcej stresu o dziecię na świecie i dziecię w brzuchu...
No to co lekarz przepisał?
 
Jeżeli chodzi o no spe ja biorę ja regularnie 3 razy dziennie po 1 tabletce tej forte i tak mam brać nie doraźnie ale na stałe.
Dodatkowo magnez 3 razy dziennie po 2 tabletki i u mnie to ładnie wycisza macice.
Co do szyjki jak na 34 tc i tak jest ładna i długa, ja jutro zaczynam 30tc i szyjka ma 5-7mm i wierze w to że uda mi się wytrzymać do 34 tc minimum ;)
A Masz może pessar albo szew?
Niestety nie mam..... Wczoraj wzięłam ta nospe dwa razy i brzuch nie bolał w zasadzie w ogóle, ale i tak był twardy dość czesto.....
Dziewczyny brałyscie może clotrimazolum dopochwowa? Ja biorę od kilku dni i od kilku dni mam mokro w majtkach, zwłaszcza rano czuje wyplyw....dzisiaj to aż sie z tego powodu obudziłam. Z jednej strony rozsądek podpowiada ze to ta tabletka jajos wypływa a z drugiej już mam schizy że to wody .... A nie chce jechać do szpitala bo pewnie mnie zostawia na obserwacji albo coś. W szpitalu o wiele więcej chodzę, 2 razy w ciągu dnia ma badanie tętna, do kibelka ktory jest wiecznie zajęty .... A tu w domu mam wszystko pod nosem,nawet siusiam do miski obok lozka:zawstydzona/y:
 
Niestety nie mam..... Wczoraj wzięłam ta nospe dwa razy i brzuch nie bolał w zasadzie w ogóle, ale i tak był twardy dość czesto.....
Dziewczyny brałyscie może clotrimazolum dopochwowa? Ja biorę od kilku dni i od kilku dni mam mokro w majtkach, zwłaszcza rano czuje wyplyw....dzisiaj to aż sie z tego powodu obudziłam. Z jednej strony rozsądek podpowiada ze to ta tabletka jajos wypływa a z drugiej już mam schizy że to wody .... A nie chce jechać do szpitala bo pewnie mnie zostawia na obserwacji albo coś. W szpitalu o wiele więcej chodzę, 2 razy w ciągu dnia ma badanie tętna, do kibelka ktory jest wiecznie zajęty .... A tu w domu mam wszystko pod nosem,nawet siusiam do miski obok lozka:zawstydzona/y:
Ja biorę co trzy dni Clotrimazolum na noc najlepiej, rano bardzo wypływa i później cały dzień też mam taki wodniste uplawy, zmieniam wkładkę kilkanasie razy,
 
Niestety nie mam..... Wczoraj wzięłam ta nospe dwa razy i brzuch nie bolał w zasadzie w ogóle, ale i tak był twardy dość czesto.....
Dziewczyny brałyscie może clotrimazolum dopochwowa? Ja biorę od kilku dni i od kilku dni mam mokro w majtkach, zwłaszcza rano czuje wyplyw....dzisiaj to aż sie z tego powodu obudziłam. Z jednej strony rozsądek podpowiada ze to ta tabletka jajos wypływa a z drugiej już mam schizy że to wody .... A nie chce jechać do szpitala bo pewnie mnie zostawia na obserwacji albo coś. W szpitalu o wiele więcej chodzę, 2 razy w ciągu dnia ma badanie tętna, do kibelka ktory jest wiecznie zajęty .... A tu w domu mam wszystko pod nosem,nawet siusiam do miski obok lozka:zawstydzona/y:
Ja brałam, też miałam mokro, to normalne. Używaj wkładek itp, zeby bylo higienicznie:-)
 
reklama
Do góry