reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Jeszcze jedno pytanie. Rano jak wstaje to wylewa się ze mnie taka jakby wodnista wydzielina, piżama cała mokra. Potem w ciągu dnia tez pare razy taka zwykła wydzielina i czasem ta woda. Lekarz sprawdza czy wody się nie sączą i niby nie, ale sie martwię ... czy Wy tez tak macie?
A bierzesz luteinę? Ja tak mam po niej.
 
Nie - właśnie nic nie dostałam i nic nie stosuje ....
To może taka Twoja uroda [emoji4] hormony dzialaja. A jakby to były wody to lekarz by wiedział na bank, a lekarz Ci sprawdza i mówi że jest ok to na pewno tak jest . U nas też parę dziewczyn tak ma [emoji4] taki ciazowy urok . A może to delikatne popuszczanie moczu? Też częsta " dolegliwosc "w ciąży i możesz nawet tego nieczuc :)
 
reklama
To może taka Twoja uroda [emoji4] hormony dzialaja. A jakby to były wody to lekarz by wiedział na bank, a lekarz Ci sprawdza i mówi że jest ok to na pewno tak jest . U nas też parę dziewczyn tak ma [emoji4] taki ciazowy urok . A może to delikatne popuszczanie moczu? Też częsta " dolegliwosc "w ciąży i możesz nawet tego nieczuc :)

Mocz ma inny kolor i zapach. Tak sadze przynajmniej. Na spokojnie dopytam o to lekarza [emoji8]
 
Do góry