reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jeszcze jedno pytanie. Rano jak wstaje to wylewa się ze mnie taka jakby wodnista wydzielina, piżama cała mokra. Potem w ciągu dnia tez pare razy taka zwykła wydzielina i czasem ta woda. Lekarz sprawdza czy wody się nie sączą i niby nie, ale sie martwię ... czy Wy tez tak macie?
Ja tak mam. Zwlaszcza jak chwile dluzej sie pokrece po domu rano, jak robie mlodemu sniadanie...
 
reklama
U mnie na innym sprzecie szyjka tez wuchodzila 0,6 cm dluzsza. Najbardziej miarodajne sa badania na tym samym sprzecie. Co nie zmienia faktu,ze oczywiscie możliwe,ze szyjka sie tak wydluzyla, super:) ktory tydzien u Ciebie?
Na tym samym sprzęcie będę miała badanie w piątek najbliższy. U mnie dziś 31 t 3d [emoji7]
 
Ja tak mam. Zwlaszcza jak chwile dluzej sie pokrece po domu rano, jak robie mlodemu sniadanie...

Ufff no to mnie pocieszyłaś. Ja właśnie jak się pokrowce więcej w ciągu dnia i zawsze po nocy. Dziękuje za odpowiedz [emoji8][emoji8] już się zastanawiałam czy nie kupić tych testerów na wody płodowe. Macie coś takiego? Sprawdza się? Gdzie to zamówić?
 
Ufff no to mnie pocieszyłaś. Ja właśnie jak się pokrowce więcej w ciągu dnia i zawsze po nocy. Dziękuje za odpowiedz [emoji8][emoji8] już się zastanawiałam czy nie kupić tych testerów na wody płodowe. Macie coś takiego? Sprawdza się? Gdzie to zamówić?
Ja nie mam tych testerów. Od poczatku ciazy mam taka wodnista wydzieline,raz więcej raz mniej... a te paski to chyba w aptece mozna kupic. Na allegro na pewno,ale bym sie bala chyba:)
 
Aaa to super[emoji4] zazdroszcze tego etapu juz:):) jak szyjka powyzej 3 cm to ekstra jak na ten etap. U mnie dopiero 25 tc i 24 mm.

Ja bardzo boje się przedwczesnego porodu. Nie mam jeszcze ustalonych procedur obowiązujących przy cc i strasznie mnie stresuje to wszystko. Niby już 32tc ale i tak wszyscy straszą, ze to za wcześnie. Ale mysle pozytywnie i widzę po Was wszystkich, ze to połowa sukcesu!!
 
Ostatnia edycja:
Ja bardzo boje się przedwczesnego porodu, bo mam mieć cesarkę, nie na życzenie a ze względu na chorobę genetyczną, której jestem nosicileką. Dziecko płci męskiej nie może przeciskać się przez kanał rodny, bo to dla niego niebezpieczne. Nie mam jeszcze ustalonych procedur obowiązujących przy cc i strasznie mnie stresuje to wszystko. Niby już 32tc ale i tak wszyscy straszą, ze to za wcześnie. Ale mysle pozytywnie i widzę po Was wszystkich, ze to połowa sukcesu!!
O ja... nigdy nie slyszalam o takich chorobach. Nsjwazniejsze,ze o tym wiesz:) i lekarze wiedza co robic. Naprawde Twoja szyjka jest spoko dlugosci i bedzie wszystko dobrze:):) a z paskami daj sobie spokoj...:) ja po pierwszej takiej ciazy umiem troche wyluzowac i jest mi troszkę latwiej;)
 
Dziewczyny ja staram się polegiwać dużo i podczytuje Was cały czas. Byłam na kontroli w poniedziałek (po tygodniowym leżeniu) i okazało się, że szyjka z 2,5 cm ma 3,5 - raz nawet 3,8. Możliwe jest to, żeby aż tak się wydłużyła? Po tygodniu? Synek leży głową w dół, ale nie naciska na szyjkę, bo oddzielają ją od niego wody płodowe. Także jestem spokojniejsza, ale nie wiem czy to możliwe .... pomiary robiłam u innego lekarza i na innym sprzęcie. Hmmm - co myślicie? Aaaa i szyjka obustronnie zamknięta, twarda.
Jest jest mozliwe moja z 2.2 na 3.5 się wydłużyla [emoji4] także lezemy dalej koleżanko
 
reklama
Jeszcze jedno pytanie. Rano jak wstaje to wylewa się ze mnie taka jakby wodnista wydzielina, piżama cała mokra. Potem w ciągu dnia tez pare razy taka zwykła wydzielina i czasem ta woda. Lekarz sprawdza czy wody się nie sączą i niby nie, ale sie martwię ... czy Wy tez tak macie?
A stosujesz luteine lub jakieś tabletki dopochwowe? Jeśli tak to całkowicie normalne :)
 
Do góry