reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Aha no i byłam na polowkowym, parametry dzidziusia są super. Za to moja szyjka skrocila się do 13 mm. Jutro jadę do Polic na szew. Ch.ujnia! Leżę z nogami do góry żeby chodź trochę odciążyć tą jeb..na szyjke. Jestem na maksa wkurzona na Klinikę na Pomorzanach bo odeslali mnie z kwotkiem dwa tyg temu powinnam mieć ten szew założony!!! Pieprzeni profesorowie
Nienawidzę takich lekarzy widzą że coś się dzieje,to czekają aż będzie gorzej ech...dobrze że będziesz do innej kliniki !!! Kiedy masz tam być ?i który tydzień u Ciebie v?
 
reklama
Aha no i byłam na polowkowym, parametry dzidziusia są super. Za to moja szyjka skrocila się do 13 mm. Jutro jadę do Polic na szew. Ch.ujnia! Leżę z nogami do góry żeby chodź trochę odciążyć tą jeb..na szyjke. Jestem na maksa wkurzona na Klinikę na Pomorzanach bo odeslali mnie z kwotkiem dwa tyg temu powinnam mieć ten szew założony!!! Pieprzeni profesorowie
O kurde:/ dobrze że teraz to wykryli i jeszcze da się coś zrobić może przez leżenie się jeszcze wydłuży, szef podtrzyma i będziesz mogła w miarę funkcjonowac[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
20tydzień, dzisiaj jadę że skierowaniem i nie dam się wypisać bez szwu
Trzymam kciuki wojtyska, wszystko bedzie dobrze!
Hej, ja wstaje, ubiorę się i pojadę na to IP, bo znów mnie pobolewa. Do tego brzuch się zaczął stawiać.
Ojej...lepiej podjechac i sie uspokoic. Trzymam kciuki, aby to nic takiego. No i daj znac...
 
reklama
Do góry