reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hehehe, ja też to odczuwam jak takie levele! Wiem, że jakby się dziecko teraz urodziło, to miałoby duże szanse na przeżycie, ale chcę, żeby ona jeszcze posiedziała 9 tygodni w brzuchu. Niby mało , ale jednak dla mnie to jak lata świetlne. :D
 
Hej kochane. U mnie bylo juz tak dobrze. Dzis 34.tc+4. Od trzech nocy mecza.mnie mocniej skurcze na szczęście nieregularne. Ale moj gin kazal jechac do szpitala na kroplowke rozkurczowa. To bedzie moj trzeci pobyt w szpitalu. Mam nadzieje ze po trzech dniach wszystko sie uspokoi i mnie wypuszcza.
 
Patka ja jestetyczna ze świętokrzyskiego:) na początku był basen a później sama z niego zrezygnowałam. A ty juz w szpitalu?
No tak, gdzieś już pisałaś...gubie się jeszcze kto jest skąd, który tydzień ciąży itp...:p
Ja czekam na izbie przyjęć w Warszawie oblężenie, nie ma miejsc w szpitalach rekomendowanych przez mojego Ginekologa.
Przyjechałam do szpitala w którym pracuje moja znajoma i tu mi się udało znaleźć miejsce, czekam na izbie przyjęć już od godziny ale jeszcze nikt mnie nawet nie zbadal...:hmm:
 
Dziś mamy małe święto!:-p Za tydzień powinnam dostać sterydy i w zasadzie można już spać spokojnie. A Ty dostałaś już sterydy?
Ja się nie kwalifikuje na sterydy, mam szyjkę zamknięta i twarda, najmniejszy wymiar mial 3cm, aaostatnio 3.8 cm. lekarz nic o sterydach nie wspominał. Może na kolejnej wizycie.
 
Ja się nie kwalifikuje na sterydy, mam szyjkę zamknięta i twarda, najmniejszy wymiar mial 3cm, aaostatnio 3.8 cm. lekarz nic o sterydach nie wspominał. Może na kolejnej wizycie.
Ooo to dlugasna Twoja szyjka,super:) oby tak dalej. Ja z synem w I ciazy sterydy dostalam w 31 tc, jak szyjka miala 17 mm. Takze Tobie chyba sie uda ich uniknac:)
 
reklama
Do góry