reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej dziewczyny, przepraszam za długa nieobecność. 10.03 w 38 +6 przez Cc Przyszła na swiat Julka, z waga 3120 g 10/10 :) szacowana waga z usg była na 2800 wiec miło nas zaskoczyła- patrząc na to ze było podejrzenie hipotrofii. Lekarz wykonujący cięcie powiedział ze macica już była mocno zmęczona ta ciąża i w dolnej części była już bardzo cienka. Po porodzie nie miałam mleka wiec to była kolejna walka, na szczęście znów wygrana bo 14.03 wyszliśmy do domu i jesteśmy tylko na cycu. Trzymam za Was mocno kciuki i życzę powodzenia w donoszeniu ciąży :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gratuluje Dlatego mialas cc?
 
reklama
Czytam Wasze stare posty i zauważyłam że kilka z Was odczuwało kłucie w pochwie. A czy możecie napisać jak to wyglądało w sensie czy kłuło tak przez dłuższy czas np. 1-2 godz. czy sporadycznie jakies ukłucie?
Ja narazie w szpitalu dostaje te sterydy i dodatkowo wyszło mi zakażenie w układzie moczowym więc na to antybiotyk :( takie to dla mnie trochę chore że nie wiadomo jaka bakteria i na czuja zleca się antybiotyk echh.
Już tyle tych leków dostaje że boję się o moją kruszynka.
Agula_1991 z całego serca gratuluję narodzin maleństwa. Z tego co czytam na forum to też dużo przeszłas ale jak widać wytrwałość się oplacila. Życzę dużo zdrowia dla Ciebie i maleństwa i samej radości z macierzyństwa :happy:
 
Ja mam takie kłucia w pochwie jak igła ,zdarzają się nie za często ale jak się już pojawia to trwało to koło 3 minut może więcej parę razy dziennie mówiłam o tym lekarzowi ale on twierdzi że normalne ;/
 
Ja mam takie kłucia w pochwie jak igła ,zdarzają się nie za często ale jak się już pojawia to trwało to koło 3 minut może więcej parę razy dziennie mówiłam o tym lekarzowi ale on twierdzi że normalne ;/
Moj tez tak twierdzi. Powiedzial ze tym bardziej przy pessarze to normalne...


 
No to chyba normalne ;D skoro tak twierdza
A ty jak tam się czujesz? Wyjęli ci już pessar? Zostało Ci parę dni do rozwiazanua tak ?
Za 9 dni do szpitala. Coraz bardziej mnie strach dopada... mam dosyc bolesne skurcze ale nieregularne wiec to raczej przepowiadajace. Mam pessar, maja go sciagnac przy CC albo od razu po.


 
reklama
Ja mam takie kłucia w pochwie jak igła ,zdarzają się nie za często ale jak się już pojawia to trwało to koło 3 minut może więcej parę razy dziennie mówiłam o tym lekarzowi ale on twierdzi że normalne ;/
Mam dokładnie takie same kłucia Ale za każdym razem jak w szpitalu o tym wspominam to bagatelizuja to. Jedynie pytają o skurcze...dziwne.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry