reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
:errr: no to ja już nie wiema chyba od szpitala zależy. Tzn ja to i tak nie zamierzam narazie wychodzić do domu bo czasem mi się napina brzuch i się trochę boje. A wy często odczuwacie takie napinanie/twardnienie brzucha bo u mnie kilka razy dziennie jest tak z 5/6 razy
 
:errr: no to ja już nie wiema chyba od szpitala zależy. Tzn ja to i tak nie zamierzam narazie wychodzić do domu bo czasem mi się napina brzuch i się trochę boje. A wy często odczuwacie takie napinanie/twardnienie brzucha bo u mnie kilka razy dziennie jest tak z 5/6 razy
Ja mam tak że zależy od dnia nieraz nic a nieraz parę razy
 
Hej dziewczyny, przepraszam za długa nieobecność. 10.03 w 38 +6 przez Cc Przyszła na swiat Julka, z waga 3120 g 10/10 :) szacowana waga z usg była na 2800 wiec miło nas zaskoczyła- patrząc na to ze było podejrzenie hipotrofii. Lekarz wykonujący cięcie powiedział ze macica już była mocno zmęczona ta ciąża i w dolnej części była już bardzo cienka. Po porodzie nie miałam mleka wiec to była kolejna walka, na szczęście znów wygrana bo 14.03 wyszliśmy do domu i jesteśmy tylko na cycu. Trzymam za Was mocno kciuki i życzę powodzenia w donoszeniu ciąży :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, przepraszam za długa nieobecność. 10.03 w 38 +6 przez Cc Przyszła na swiat Julka, z waga 3120 g 10/10 :) szacowana waga z usg była na 2800 wiec miło nas zaskoczyła- patrząc na to ze było podejrzenie hipotrofii. Lekarz wykonujący cięcie powiedział ze macica już była mocno zmęczona ta ciąża i w dolnej części była już bardzo cienka. Po porodzie nie miałam mleka wiec to była kolejna walka, na szczęście znów wygrana bo 14.03 wyszliśmy do domu i jesteśmy tylko na cycu. Trzymam za Was mocno kciuki i życzę powodzenia w donoszeniu ciąży :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gratulacje , jaka spora się urodziła !!! Życzę dużo zdrówka dla Was !! I przespanych nocy !!!ja trzy lata temu urodziłam 11,03 ;D
 
reklama
Do góry