reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hej, i mnie dziś skonczony 21 i jak sobie pomyślę ile jeszcze to aż się boje...staram się leżeć ale przy moim synku ciężko w poniedziałek mam wizytę poproszę go żeby mi zmierzył szyjkę,w pierwszej ciąży po zalozezeniu pessara już nie mierzył tylko patrzył czy nie ma rozwarcia ,ale jestem strasznie ciekawa czy się skróciła czy stoi w miejscu ?
A u Ciebie co tam ? Jestes jeszcze w szpitalu ?
 
Tak ja dalej w szpitalu. No cóż zaczynam się przyzwyczajać. Czuje taki dziwny ten brzuch:errr: ja jutro kończę 27 tydz jeszcze tydzień i pierwszy etap za mną następny cel 32 byle by dotrwac.
 
Tak ja dalej w szpitalu. No cóż zaczynam się przyzwyczajać. Czuje taki dziwny ten brzuch:errr: ja jutro kończę 27 tydz jeszcze tydzień i pierwszy etap za mną następny cel 32 byle by dotrwac.
Ale brzuszek już się śnie stawia? Nie masz skurczy? Nic Ci nie mowia wpisie do domu?
Będzie napewno dobrze i musimy wytrzymać minimum do 34!!!!! Ty już blisko:)
 
Ja mam to samo za dużo stresu.
Czekam na wiosenne powietrze.
Może troche lepszej aury wpuści.
Wydaje mi się, że ta zima trwa już rok
Mnie też strasznie się dłuży,, do 18 tyg zleciało mi nawet nie wiem kiedy a teraz powoli....
Powiedz mi czy ty leżysz non stop? Czy robisz cokolwiek w domku?
 
Mnie też strasznie się dłuży,, do 18 tyg zleciało mi nawet nie wiem kiedy a teraz powoli....
Powiedz mi czy ty leżysz non stop? Czy robisz cokolwiek w domku?
Leże non stop, tylko toaleta i prysznic. Mama i mąż się mną zajmują. Kontrola u lekarza to dla mnie wycieczka A czy globulki macmiror są dobre? Ja mam jakies na zamowienie ale nie rozpuszczają się do końca i część zostaje w środku. Zaczełam robić zabawki z filcu, może chociaż trochę czas będzie szybciej leciał.
 
Leże non stop, tylko toaleta i prysznic. Mama i mąż się mną zajmują. Kontrola u lekarza to dla mnie wycieczka A czy globulki macmiror są dobre? Ja mam jakies na zamowienie ale nie rozpuszczają się do końca i część zostaje w środku. Zaczełam robić zabawki z filcu, może chociaż trochę czas będzie szybciej leciał.
Oby szybko nam ten czas zleciał, co ile masz wizyty u lekarza? I co on twierdzi na temat twojej szyjki?
Ja mam Clotrimazolum i po nocy jak ide siku dużo że mnie białej wydzieliny wylatuje
 
Hej, u nas w ndz będzie skonczony 37 tc. Mam odstawić wszystkie leki i czekać. Niestety mała przestała przybierać na wadze i obecnie waży 2300-2400, lekarka zaczyna podejrzewać hipotrofię. Mam nadzieję, że bedzie ważyć chociaz 2500
 
reklama
Hej, u nas w ndz będzie skonczony 37 tc. Mam odstawić wszystkie leki i czekać. Niestety mała przestała przybierać na wadze i obecnie waży 2300-2400, lekarka zaczyna podejrzewać hipotrofię. Mam nadzieję, że bedzie ważyć chociaz 2500
Będzie dobrze, nawet nie wiem co to hipotrofia, przypomnij mi kochana od którego tyg zaczely się u Ciebie komplikacje? I ty jesteś bez pessara czy szewka?
 
Do góry