reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

6 lat ma. Tak chyba ten macmirror. Ja przy szwie nic nie brałam. Lekarz powiedział ze to nie powoduje infekcji i fakt faktem nie mialam ani w poprzedniej ciazy ani do tej pory.
A teraz te globulki jakie masz zalecenia jak aplikować,bo sama nie wiem czy wystarczy trochę wepchnąć aż się poczuje pessar czy jeszcze głębiej
 
reklama
Dziewczyny jakiej konsystencji i kolor macie śluz ?
Intensywny zolty( globulki.macmiror), czasami wodnisty czasem gęsty...

w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
 
Matucho dziewczyny czy wy też jestescie takie wykończone? Nigdy się gorzej nie czułam niż w tej ciąży. Jestem zmęczona i psychicznie i fizycznie.
 
Matucho dziewczyny czy wy też jestescie takie wykończone? Nigdy się gorzej nie czułam niż w tej ciąży. Jestem zmęczona i psychicznie i fizycznie.
Ja mam to samo za dużo stresu.
Czekam na wiosenne powietrze.
Może troche lepszej aury wpuści.
Wydaje mi się, że ta zima trwa już rok
 
reklama
Matucho dziewczyny czy wy też jestescie takie wykończone? Nigdy się gorzej nie czułam niż w tej ciąży. Jestem zmęczona i psychicznie i fizycznie.

No ja się czuje bardzo podobnie :( fizycznie jestem kompletnie niewydolna przez to ciagle leżenie w łóżku. Dostałam ostatnio pozwolenie żeby chociaż na chwile wyjść przed dom na świeże powietrze. Psychicznie tez już jestem zmęczona, bo najpierw szyjka leciała w dol i było ryzyko ze nie utrzyma dłużej tej ciąży, a teraz jak się już przestała skracac to jest problem bo mała zwolniła ze wzrostem. Tak wiec ciagle cos. Czekam już na rozwiązanie i wiosnę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry