reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jestem juz po wizycie pessar spelnia swoja funkcje. Mam polegiwac wiec chyba jest dobrze[emoji3]

w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
Super wiadomośc :) jeszcze wytrzynasz do 40 :) kiedy nastepna wizyta? Jejku jak juz bym chciał byc kolo 30 tyg
 
reklama
Do 40 to niestety nie bo ze wzgledu na blizne CC bedzie musialo byc zrobione max.2 tyg przed terminem ale na dzien dzisiejszy szyjka jest stabilna blizna to inna bajka i nieprzewidywalna i nic sie z tym nie da zrobic.

w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
 
Super oby tak dalej;)
Ja do tego 14.02 zwariuje.
Lekarz prowadzacego mam 80 km od domu. W mojej miejscowości na ip to w ostatecznosci. Ale samo twardnienie chyba o niczym nie swiadczy? Co? Niby nic mnie nie boli.
 
K.d.30 super wiadomość kurcze jak ja bym chciała coś takiego usłyszeć na wizycie
Życzę Ci tego jak i kazdej z osobna. Bardzo sie ciesze ze 2 tygodnie a taka roznica. Ale czuje ze to przez to ze jestem u rodzicow i leze tak na 100% a w domu z dzieckiem tak sie nie da. Do konca lutego bede u rodzicow to juz bedzie dobrze. Ale bede wygladala jak slonica bo 2 tygodnie u mamy i 2 kg na +...

w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
 
reklama
Do góry