reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Tak obie ze szwem...
Agula Ty juz 32 , ja marze o takim wyniku...
wiec spokojnie juz masz prawie bezpieczny okres :)

ZielonA super gratulaje !!!! duzo zdrowka dla Was :)))
 
Tak obie ze szwem...
Agula Ty juz 32 , ja marze o takim wyniku...
wiec spokojnie juz masz prawie bezpieczny okres :)

ZielonA super gratulaje !!!! duzo zdrowka dla Was :)))

apetyt rośnie w miarę jedzenia, ja najpierw czekałam na 30 tc, a teraz liczę na to, że uda mi się dotrwać do ciąży donoszonej. W przyszły czwartek wizyta i zobaczymy jak szyjka zareagowała na leżenie
 
Dużo tych czwartkowych wizyt obyśmy wszystkie wróciły z nich z dobrymi wiesciami:) u nas 2 kobitka mąż nie wytrzyma :D 4 siostry żona 2 córki; ) babiniec :D tez mi się ten 30 marzy.

Zielona gratulacje mam nadzieje ze nasze szyjeczki tez wytrzymają. A ty miałaś jakiś pessar czy coś? Lezalas?
 
Ja juz jutrzejsza wizyte przezywam. Jestem ciekawa jaka dlugosc ma szyjka i jakie zalecenia na najblizszy czas. Dzisiaj bylam na malym spacerze, piekna zima :)
 
To dopiero pierwsza wizyta kontrola po zalozeniu szwow. Jutro ustale, ale lekarz uprzedzal, ze chcialby teraz czesciej mnie widziec. Na tym etapie dawniej mialam wizyty co 4 tygodnie.
 
To teraz pewnie gdzieś co dwa tyg, ja byłam na wizycie w pon i kazał podjechać mi do szpitala za dwa tyg na samą kontroli szyjki a wizyta u niego 12.02 będę wtedy 19+5 i już się boję bo na tym etapie zaczęła mi się skracac szyjka
 
reklama
Dorotea oby szyjka była bez zmian a szew trzymał mocno. I żebyś dalej mogła chodzic. Agatka może w tej ciąży szyjka będzie trzymać i nie będzie się skracać. U mojej znajomej tak było pierwszą ciaza przelezana od któregoś tam tyg a w drugiej latala do końca i szyjka trzymala a lekarz jej mówił ze raczej napewno będzie powtórka.
 
Do góry