reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@___Asia... W aptece dostępne są pastylkiprenalen dla kobiet w ciąży, możesz też użyć tantum verde. Argentin-t też jest dobry. Mi pomagają też hallsy ( czarne lub niebieskie). Na kaszel i chrapkęIssla. Z fomowych spodobow plukanid spda z solą, albo szałwią.
 
reklama
Pewnie że już czuję się bezpiecznie, juz jestem gotowa na wszystko. Skurcze mam coraz bolesniejsze czesto falami po 2 h co 10 min. W nocy mnie budzą z 5 razy. Brzuch mi się opuścił, czuję czasem ból pachwin i takie dźgnięcia w pośladku jak rwa...a to oznacza dzidzia już nisko :) jutro wizyta i zobaczymy kiedy wywoływanie....a może sama zacznę ;) a Ty jak dziś ze slurczami? One Cię bolą?
U mnie dzisiaj trochę lepiej napina mi sie brzuch ale już nie tak jak wczoraj .Te skurcze u mnie zazwyczaj nie są bolesne , zdarza się kilka takich mocniejszych a pozatym to takie napiecie jak by Ci ktoś brzuch napapowal i puszcza za 30 sekund. Ile i leżałas w okolicach 31 tc . ? Ja leżę praktycznie cały czas z przerwami na jedzenie już mnie boki bolą od tego leżenia. A jak byłam w szpitalu to lezeni
 
U mnie dzisiaj trochę lepiej napina mi sie brzuch ale już nie tak jak wczoraj .Te skurcze u mnie zazwyczaj nie są bolesne , zdarza się kilka takich mocniejszych a pozatym to takie napiecie jak by Ci ktoś brzuch napapowal i puszcza za 30 sekund. Ile i leżałas w okolicach 31 tc . ? Ja leżę praktycznie cały czas z przerwami na jedzenie już mnie boki bolą od tego leżenia.
 
Dziewczyny dzisiaj jest już o wiele lepiej. W nocy miałam skurcze już co 10 minut. Dali mi jakiś zastrzyk wyciszający i pomału przeszło. Od rana dzisiaj tylko 3 skurcze. Mam nadzieję że tak się utrzyma. Dali nam zastrzyk ostatni ze sterydami więc nawet jak malutka się urodzi to b3dzie dobrze. A jak u Was?
Ja niestety dalej czekam na poród i cisza... dzis 38t2d :unsure:
 
A skurcze masz? Rozwarcie?
No jak byłam we wt.u lekarza to na ktg sila skurczy porodowych ale bezbolesne... szyjka zgładzona, rozwarcie nie wiem na ile. Lekarz okreslil ze "lada moment" a tu widzisz. Macica sie rozszalala tylko na wt i sr.bo w pon.odlozylam całkowicie leki a teraz spokoj. Jak już jest skurcz to bardziej odczuwam dyskomfort nie bol. Wszelaka "pomoc" macicy w uzyskaniu skurczy nie przynosi efektu. Czekam
 
reklama
A najlepsze jest to że przy wypisie dostałam globulki... Więc miałam wątpliwości czy po odejściu czopu można brać i dzwonie do lekarza z luxmed a on że można brać spokojnie a moja dr prowadząca z kliniki żeby nie brać... I kuźwa co robić?!
 
Do góry