reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Natka9595 nie powinno się za dużo leżeć na plecach tylko właśnie na bokach [emoji4] więc jak dodatkowo masz mieć uniesione biodra to może warto położyć od strony nóg książki pod łóżko? Będzie Ci wtedy wygodniej [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W sensie całego brzucha? To nie. Napina mi się podbrzusze, głównie na środku. I to najgorsze, że jak leżę to jest gorzej niż jak stoję. Czasami wystarczy krótki spacer do toalety i już czuję ulgę, jak na moment się podniosę. Najbardziej też to odczuwam jak leżę na plecach. A jak na boku jednym czy drugim to mniej. Pytanie tylko właśnie czy jeżeli lekarz kazał mi leżeć z biodrami uniesionymi to czy w nocy mogę tak spać ale na boku? Bo jest mi lżej z tym brzuchem wtedy.
Nie lez na plecach to pobudza macicę do skurczy, nie głaskaj brzucha i staraj się nie podnosic rąk do gory. Najlepszy do lezenia lewy bok na dotlenienie Ciebie i Maluszka. Ja nie dalam rady lezec z biodrami uniesionymi, za bardzo mnie bolal kręgoslup. Pod nogi łózka (w nogach) podłozylam stertę książek i juz był kąt nachylenia inny
Ooo @kasia2309 wyjęłaś mi to z ust ;)
 
Dziewczyny u mnie dzisiaj jakaś masakra. Od około 4 mam dosyć mocne plamienia i zrobiły się już na maxa brązowe. Doszedł ból w plecach i ból głowy. Sama już nie wiem czy jechać do szpitala czy starać się umówić na wizytę do mojego lekarza bo dzisiaj przyjmuje, ale dopiero o 14...
Kurcze jechalabym do szpitala biegusiem.
 
Dziewczyny u mnie dzisiaj jakaś masakra. Od około 4 mam dosyć mocne plamienia i zrobiły się już na maxa brązowe. Doszedł ból w plecach i ból głowy. Sama już nie wiem czy jechać do szpitala czy starać się umówić na wizytę do mojego lekarza bo dzisiaj przyjmuje, ale dopiero o 14...
Też bym się zebrała do szpitala

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny u mnie dzisiaj jakaś masakra. Od około 4 mam dosyć mocne plamienia i zrobiły się już na maxa brązowe. Doszedł ból w plecach i ból głowy. Sama już nie wiem czy jechać do szpitala czy starać się umówić na wizytę do mojego lekarza bo dzisiaj przyjmuje, ale dopiero o 14...
jedź na Ip
 
@Natka9595 jesteś pod kontrolą, jak co to założą szew, próbuj się nie stresować...

Ja jestem w 9 tygodniu, za 4 tygodnie będę miała zakładany szew profilaktycznie. Próbuje być dobrej myśli każdego dnia...
 
Hej dziewczyny. Wlasnie po 6 tygodniach w szpitalu wyszłam do domu . 30 tydzień ciąży długość szyjki 1.4 krótka ale rozwarcia podobno nie ma .Dzisiaj w nocy miałam koszmar twardnienie brzuch cały czas bo mały się cały czas wiercil i pobudzal spałam chyba 2 h. Synek waży już 1700 i jest bardzo ruchliwy. Dziewczyny mam pytanie ile luteiny przyjmowalyscie w 30 tygodniu ? Ja mam zapisane 2 razy po 1 + scopolan i aspargin .
 
Hej dziewczyny. Wlasnie po 6 tygodniach w szpitalu wyszłam do domu . 30 tydzień ciąży długość szyjki 1.4 krótka ale rozwarcia podobno nie ma .Dzisiaj w nocy miałam koszmar twardnienie brzuch cały czas bo mały się cały czas wiercil i pobudzal spałam chyba 2 h. Synek waży już 1700 i jest bardzo ruchliwy. Dziewczyny mam pytanie ile luteiny przyjmowalyscie w 30 tygodniu ? Ja mam zapisane 2 razy po 1 + scopolan i aspargin .
Ja mam 2x1 (luteina 100) ale biore 2 na raz nie dwa razy dziennie.
 
Hej dziewczyny. Wlasnie po 6 tygodniach w szpitalu wyszłam do domu . 30 tydzień ciąży długość szyjki 1.4 krótka ale rozwarcia podobno nie ma .Dzisiaj w nocy miałam koszmar twardnienie brzuch cały czas bo mały się cały czas wiercil i pobudzal spałam chyba 2 h. Synek waży już 1700 i jest bardzo ruchliwy. Dziewczyny mam pytanie ile luteiny przyjmowalyscie w 30 tygodniu ? Ja mam zapisane 2 razy po 1 + scopolan i aspargin .
Ja od 28 tyg. Luteina 2×100, magnez 2×2 ( magne b6) i nospa doraźnie
 
reklama
Do góry