reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja tez sie przeraziłam moja ostatnia morfologia, ale na mojej doktorce nie zrobiła wrażenia. Potem porównałam wyniki z tego okresu w pierwszej ciąży i w sumie tez było tak licho. Do pewnego stopnia to normalne, ze wyniki „świecą” sie na czerwono.
A jak hemoglobina u Ciebie?
Wiesz co kochana?!? Mi płytki też poleciały przy anemii ale na pewno z biegiem ciąży płytki lecą
ja wiem ze w ciąży sa inne normy, ale jak w tym tempie będą leciały to nie zrobią mi znieczulenia zzo, a się nastawiłam czytam że znieczulenia poniżej 100 plytek juz nie dają.
Anemii nie mam 11,8.
 
reklama
Dziewczyny czy mozna w ciąży Tantum Rosa? Albo to moja głowa, albo ta Luteina tyle tygodni podrażnia, albo cos lekko zaczyna swędzieć. W poniedziałek wizyta, wiec akurat dobrze, ale do tego czasu cos bym chciala zrobic, zeby w razie czego sie nie rozwijało...
ja oczywiście nie polecam bo z lekarzem nie konsultowałam ale mnie jak po luteinie poszczypywało przez 2 dni to trzeciego i czwartego cieniutko z zewnatrz clotrimazolum...;) pomogło
 
ja oczywiście nie polecam bo z lekarzem nie konsultowałam ale mnie jak po luteinie poszczypywało przez 2 dni to trzeciego i czwartego cieniutko zzewnatrz clotrimazolum...;) pomogło

Ja niestety wczoraj dostalam globulki dpch.tantum rosa nie pomoglo, provag w tabletkach odlonowy tez nie i przybląkalo się jakies dziadostwo. 6 dni globulek potem dopiero mogę zrobbic gbs. Gin mowil ze jak cis podswędziwuje itp. To moze zaburzyc wynik gbs takze wezcie to pod uwage.
Stosowanie dluzsze luteiny całkowicie zmienia ph w pochwie i są skutki ale są rzeczy wazne i ważniejsze
 
Hej,Też musze przed porodem załatwić uznanie ojcistwa . Jakie są procedury? Co należy mieć przy sobie i w jakim wydziale trzeba to zrobić?
Pozdrawiam
Poszłam do Urzędu w miejscowości gdzie jest zameldowany i mieszka mój nie mąż do wydziału stanu cywilnego. Ponieważ ja jestem zameldowania w zupełnie innej miejscowości to urzędniczka wystąpiła do mojego urzędu wg miejsca urodzenia po mój akt urodzenia i do Urzędu gdzie odbywał się ślub o akt ślubu, ale w moim przypadku z orzeczeniem o rozwodzie. Teraz urzędy mają jakiś jeden system, więc po kilku dniach mogliśmy już przyjść podpisać dokumenty dot. Uznania ojcostwa. Jedyne co musiałam ze sobą zabrać to karta ciąży ( zrobili kopię). Prawdopodobnie w każdym urzędzie wygląda to podobnie. Ew. Zadzwoń żeby się upewnić.
 
Ostatnia edycja:
A ja ostatnio zaczęłam czuć jakieś swędzenie, pieczenie i gin wypisał mi globulki Clotrimazolum i jakaś dziwna sprawa - miałam je wypisane już gdzieś 2 miesiące temu, wszystko ok, wzięłam do końca. A teraz? Użyłam jednej i tak mnie piekło. Myślałam, że nieba liznę. Kolejnego dnia było to samo. Wyczytałam, że to może być uczulenie, ale tak nagle? 2 miesiące temu było w porządku :crazy:
 
reklama
Do góry