reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny korzystałyście, ze szkoły rodzenia?? My w sobotę wybieramy się na kurs weekendowy. Mieliśmy ustalony wcześniejszy termin, ale dzień przed wylądowałam w szpitalu- mam nadzieję, że teraz nie będzie dziś żadnych niespodzianek.
 
Dziewczyny korzystałyście, ze szkoły rodzenia?? My w sobotę wybieramy się na kurs weekendowy. Mieliśmy ustalony wcześniejszy termin, ale dzień przed wylądowałam w szpitalu- mam nadzieję, że teraz nie będzie dziś żadnych niespodzianek.

Ja w pierwszej ciąży byłam na jednych zajęciach, bo wlasnie wylądowałam w szpitalu :) na pewno ekstra sprawa, choc da sie urodzić i bez szkoły ;)
 
Dziewczyny korzystałyście, ze szkoły rodzenia?? My w sobotę wybieramy się na kurs weekendowy. Mieliśmy ustalony wcześniejszy termin, ale dzień przed wylądowałam w szpitalu- mam nadzieję, że teraz nie będzie dziś żadnych niespodzianek.

Myślę o tym cały czas, sama nie wiem. Miałam iść we wrześniu, ale ze względu na to, że na 90% będę miała cc waham się. Do szkoły rodzenia chciałam iść tak naprawdę tylko po to, żeby nauczyć się oddychać. Reszty nauczę się sama. Tym bardziej, że w moim mieście taki bezpłatny kurs trwa 8-9 tygodni, a narzeczony pracuje na różne zmiany, więc najczęściej musiałabym tam chodzić sama
 
Ja przy pierwszej ciazy nie chodzilam. Podczas porodu polozna w 1min wytlumaczyla jak oddychac jak przec i wystarczylo hihi. Wolalam za wczasu się nie stresować.
Teraz tez nie chodzilam.
 
reklama
Do góry