reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Witam dziewczyny .Jestem w 23 tygodniu ciąży , niestety od 16 tyg. twardnieje mi brzuch teraz niestety często biorę nospe , luteinę, duphaston,magnez . Niestety nic nie pomaga lekarz przepisał mi adalat lek dostępny w Niemczech mam go brać co 6 godzin , nie wiem czy to niezbyt często jak na tak silny lek. Czy macie jakieś doświadczenie z przyjmowaniem tego leku ?
 
Witam dziewczyny .Jestem w 23 tygodniu ciąży , niestety od 16 tyg. twardnieje mi brzuch teraz niestety często biorę nospe , luteinę, duphaston,magnez . Niestety nic nie pomaga lekarz przepisał mi adalat lek dostępny w Niemczech mam go brać co 6 godzin , nie wiem czy to niezbyt często jak na tak silny lek. Czy macie jakieś doświadczenie z przyjmowaniem tego leku ?

Ja tez biore nospe luteine, dzisiaj dodatkowo wprowadzam magnez i tez twardnieje. Nie jest tak ze te leki calkowicie pomagaja. Takie urok naszych ciaz, musimy byc silne i myslec pozytywnie chociaz wiem sama po sobie ze bywa bardzo ciezko. O tym leku adalat nic nie slyszalam, a co dokladnie powiedzial Ci lekarz? Musisz lezec?
 
Lakarz stwierdził że lepiej leżeć niż chodzić jeśli twardnieje , moja szyjka n wizycie we wtorek to 3.6 ale była 4.6. nie wiem sama jak to jest bo mówi że źle nie jest ale trzeba się oszczędzać. Wczoraj dał mi właśnie ten lek na receptę adalat mąż wykupił go w Niemczech i zobaczymy czy coś pomoże. Jestem szczupłą osoba czytałam na forum że szczupłe osoby tak mają niestety z tymi brzuchami.A u Ciebie co z brzuszkiem,?
 
Witam dziewczyny .Jestem w 23 tygodniu ciąży , niestety od 16 tyg. twardnieje mi brzuch teraz niestety często biorę nospe , luteinę, duphaston,magnez . Niestety nic nie pomaga lekarz przepisał mi adalat lek dostępny w Niemczech mam go brać co 6 godzin , nie wiem czy to niezbyt często jak na tak silny lek. Czy macie jakieś doświadczenie z przyjmowaniem tego leku ?

Witaj,dolegliwości typowe jak u większości nas .Ja nie mam doświadczenia z tym lekiem.Natomiast luteina magnez i nospa tak.
 
Hej dziewczyny! Pozwólcie że tu do was dołączę.
Ja mam też twardnienia brzucha a czasem rano ból pleców jak na @. Dr badała szyjkę mówiła że wszystko ok i twarda i długa ale po usg wyszło że Moja szyjka ma 3,1 CM (a niecałe 4 tygodnie wcześniej 3,8 CM). Dostałam magne b6 3x1 i no spe 2x1. Dodatkowo biorę tardyferon na anemię. U mnie 30+2 tc. Kurcze bardzo się boję bo walczyłam o moje dzieciątko 7 lat. W środę mam usg 3 trymestru więc mam nadzieję że dostanę dobre wiadomości. Dr kazała mi prowadzić emerycki styl życia i polegiwac. Wstaje do kibelka i obiad zrobić a tak nie ruszam się z domu... Ale po domu chodzę. Tylko bola mnie te plecy (ale mam zwyrodnienie więc to może od tego)...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Hej dziewczyny! Pozwólcie że tu do was dołączę.
Ja mam też twardnienia brzucha a czasem rano ból pleców jak na @. Dr badała szyjkę mówiła że wszystko ok i twarda i długa ale po usg wyszło że Moja szyjka ma 3,1 CM (a niecałe 4 tygodnie wcześniej 3,8 CM). Dostałam magne b6 3x1 i no spe 2x1. Dodatkowo biorę tardyferon na anemię. U mnie 30+2 tc. Kurcze bardzo się boję bo walczyłam o moje dzieciątko 7 lat. W środę mam usg 3 trymestru więc mam nadzieję że dostanę dobre wiadomości. Dr kazała mi prowadzić emerycki styl życia i polegiwac. Wstaje do kibelka i obiad zrobić a tak nie ruszam się z domu... Ale po domu chodzę. Tylko bola mnie te plecy (ale mam zwyrodnienie więc to może od tego)...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Juz masz 3 z przodu także będzie dobrze. Powiem Ci ze na moja pierwsza córkę czekałam 9lat. Ciąża po in vitro. Dodatkowo non stop krwawienia o szpital. Później przodujace lozysko i skurcze. Ale udało się. Mam cudowna 3latke. Teraz udało się naturalnie ale do 14 tyg niepowściągliwe wymioty a od 15go tyg skurcze. Trzymam kciuki!!!!!!!musi być dobrze
 
reklama
Hej dziewczyny! Pozwólcie że tu do was dołączę.
Ja mam też twardnienia brzucha a czasem rano ból pleców jak na @. Dr badała szyjkę mówiła że wszystko ok i twarda i długa ale po usg wyszło że Moja szyjka ma 3,1 CM (a niecałe 4 tygodnie wcześniej 3,8 CM). Dostałam magne b6 3x1 i no spe 2x1. Dodatkowo biorę tardyferon na anemię. U mnie 30+2 tc. Kurcze bardzo się boję bo walczyłam o moje dzieciątko 7 lat. W środę mam usg 3 trymestru więc mam nadzieję że dostanę dobre wiadomości. Dr kazała mi prowadzić emerycki styl życia i polegiwac. Wstaje do kibelka i obiad zrobić a tak nie ruszam się z domu... Ale po domu chodzę. Tylko bola mnie te plecy (ale mam zwyrodnienie więc to może od tego)...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
30 tydzień to już z górki , leżałam w szpitalu z dziewczyną która była w tym tygodniu ciąży miała szyjkę 1,5 więc u Ciebie spoko będzie dobrze trzymam kciuki.Ja boję się przedwczesnego porodu gdyż 2,5 roku temu urodziłam synka w 26 tc. Na szczęście wszystko skoczyło się dobrze i Ignacy wyszedł z wcześniactwa.
 
Do góry