reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jouliettka nie martw się. Ja Karolcie małą urodziłam 2840g i 48 cm a syna 2930g i 51 cm. Także u Ciebie może maluszek należeć do tych mniejszych. Poza tym pamiętaj że dziecko jeszcze bedzie przybierac na wadze i raz przybierzw wiecej a pozniej może nadrobic.

relg8ribuyl9u9cq.png

relgx1hp9ifn41df.png
 
reklama
Nie martwię się tak wagą synka bo wiem, że wcale nie jest zła. Martwią mnie te przepływy.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie martwię się tak wagą synka bo wiem, że wcale nie jest zła. Martwią mnie te przepływy.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
Jouliettka u mnie USG pokazywało że Ada waży 2320 a 2 dni później jak się urodziła to ważyla 2570. Także jakiś tam błąd pomiaru. Co do ilości wód to uważam że są w normie. Przez ostatni miesiąc ciąży miałam AFI 5,5. Może działań pić 3 litry wody dziennie i w sumie tyle. Z przepływami niestety nie podam ci wyników bo wszędzie mam wpisane przepływy prawidłowe. Ale coś też musiało być wcześniej z tymi przepływami nie do końca w porządku bo dostałam zastrzyki z clexane.
Poczekaj może lekarz miał zły dzień. Kiedy masz następna wizytę?
 
Też bym chciała to wiedzieć. Stwierdził, że nie do końca mu się podobają. Napisałam do niego po wizycie jak już się troszkę uspokoiłam to odpisał, że na ten moment wszystko jest dobrze i nam się nie martwić. To skoro tak jest to czemu na wizycie tak się zachowywał.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super. Widzisz może coś go zaniepokoiło i tyle. Skoro co powiedział że masz się nie martwić to jest dobrze. A wydaje mi się że jak by było coś nie tak z przepływami to dałby leki tak jak mówiłam i KTG by było nieprawidłowe.
 
Dziś podczas ktg Pani dr, która przy nim była mówiła, że na tym etapie nie robi się przepływów bo często właśnie wychodzą jakieś nieprawidłowości.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry