reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kochane 38 za mną od wtorku. Dzisiaj byłam umówić się na cięcie, miałam taką możliwość ponieważ pierwsze miałam CC (nieprawidłowa budowa miednicy) chociaż wtedy mnie meczyli kilka godzin zanim je wykonali. Jeśli coś się będzie działo to cięcie zrobią szybciej. Oczywiście lekarze mówią że może warto spróbować naturalnie a nie kilku godzinach niepowodzenia zrobią cięcie. Masakra
 
reklama
Figowa mama urodziłas? ??
Tak. Dwie godziny temu. Sam poród szybko. Fajna opieka i wyposażenie. Ale syn wielki. Ponad 4,2kg. Było ciężko wyprzeć go , jeśli tak to można ująć. Przyjechałam chyba kolo 12 z 4,5cm i skurczami kompletnie nieregularnymi. Raz co 4 raz co 30 minut. Potem to już szlo błyskawicznie. Od 13 skurcz za skurczem. Jak przy poprzednich poród ach, krótkie, wiec wspomaganie oksytocyna,ale to już przy pełnym rozwarciu. Mały Gigant śpi kolo mnie. Juz pił mleko. Nie pamiętam, kiedy ostatnio się tyle uśmiechałam! Miałam tylko malutkie pęknięcie.
 
Figowa gratuluję super sprawnie Ci poszło! Duży chłopak:)
Jazka i umowili Cię czy próbujesz sn?
Anna lekarze zadowoleni to będzie dobrze:)
 
Tak. Dwie godziny temu. Sam poród szybko. Fajna opieka i wyposażenie. Ale syn wielki. Ponad 4,2kg. Było ciężko wyprzeć go , jeśli tak to można ująć. Przyjechałam chyba kolo 12 z 4,5cm i skurczami kompletnie nieregularnymi. Raz co 4 raz co 30 minut. Potem to już szlo błyskawicznie. Od 13 skurcz za skurczem. Jak przy poprzednich poród ach, krótkie, wiec wspomaganie oksytocyna,ale to już przy pełnym rozwarciu. Mały Gigant śpi kolo mnie. Juz pił mleko. Nie pamiętam, kiedy ostatnio się tyle uśmiechałam! Miałam tylko malutkie pęknięcie.
Gratulacje:-)))
 
reklama
Tak. Dwie godziny temu. Sam poród szybko. Fajna opieka i wyposażenie. Ale syn wielki. Ponad 4,2kg. Było ciężko wyprzeć go , jeśli tak to można ująć. Przyjechałam chyba kolo 12 z 4,5cm i skurczami kompletnie nieregularnymi. Raz co 4 raz co 30 minut. Potem to już szlo błyskawicznie. Od 13 skurcz za skurczem. Jak przy poprzednich poród ach, krótkie, wiec wspomaganie oksytocyna,ale to już przy pełnym rozwarciu. Mały Gigant śpi kolo mnie. Juz pił mleko. Nie pamiętam, kiedy ostatnio się tyle uśmiechałam! Miałam tylko malutkie pęknięcie.
Gratulacje!!!
 
Do góry