reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewiąty miesiąc zaczęty więc jestem spokojna :)
Och dobrze masz[emoji6] w poniedziałek zaczęłam dopiero 8 miesiąc.
Sama urodziłam się 5 tygodni przed czasem. I jak na tamte czasy to było nieźle bo tylko dwa dni w inkubatorze. Miałam 46 cm i 1900 g. Taki byłam olbrzym. Mówili, że ledwo mnie było widać za to słychać z daleka[emoji4]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jutro wizyta choc moja pani dr nie ma usg tkaże tylko bAdamie palpacyjne jAK szyjka.Bardzo się boje. U mnie dopiero 22gi tydzień. Ja mam skurcze i polip na szyjce także podobno pessar nie można w takim wypadku. Poprzednia ciążę lezalam prawie całą w szpitalu. Teraz mam prawie 3 letnia córeczkę wiec lezenie w szpitalu tylko w razie konieczności.
 
odpowiadając na pytanie... szew założyli mi wtedy w poniedziałek. W środę do domu. W znieczuleniu ogólnym. Trwało to jakieś 15 minut.
Szwu już nie mam. Ściąganie też odbyło się szybko. Nieprzyjemne,ale niebolesne.
Ale mogę na sto procent powiedzieć,że ze szpitala wyjdę nadal z dzieckiem w brzuchu, a to dlatego,ze nie na oddzialwcale nie przyjęli. Rano zdjęto mi szew, ktg i do domu...
Na ktg skurcze niergulaene raz na 30 raz nczasem na 50 %. Teraz od godziny mnie boli mocno podbrzusze. Trochę skurczowo, ale niregularnie.WiWięc się obserwuje... huba bym wolała być na oddziale i moc zgłosić ból, sprawdzić rozwarcie...
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki za godzinę mam zabieg,strasznie się boje,lekarze przy blizniakach nie dają gwarancji ale nie ma innego wyjścia jak szew.mam nadzieje ze wszystko się uda i będę tu pisać juz chociaż po 30tyg.
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki za godzinę mam zabieg,strasznie się boje,lekarze przy blizniakach nie dają gwarancji ale nie ma innego wyjścia jak szew.mam nadzieje ze wszystko się uda i będę tu pisać juz chociaż po 30tyg.
Kochana będzie dobrze. Też denerwowałam się. Trzymam kciuki
 
Trzymamy kciuki bedzie ok :) ja po wizycie dziewczyny szyjka nawet ma 34mm zalezy jak sonde wlozyla ale w najgorszym ma 30mm także bez zmian :) bardzo sie cieszę :)
 
reklama
Do góry