reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

To będziemy leżeć w tym samym czasie :-) ja idę z samego rana. Jutro zdjęcie szwu. Ciekawa jestem, co będzie dalej. U mnie połowa 38 tygodnia już.Tzn 37+3.
Przepraszam, jeśli przeoczylam, Masz już pobrany posiew? Bo ja czekałam na swój kilka dni. Pobrany o 10 we wtorek, był koło 17 w czwartek, więc szew mi zakładali w poniedziałek, bo w weekend nie robia, a popołudniu w czwartek nie było lekarza, który mógł podjąć decyzje o piątku. A wynik był i tak szybko, dlatego,że był czysty. Jak się coś hoduje trwa to dluzej.
A kiedy zakładali Tobie szew i co było przyczyna?
 
reklama
A kiedy zakładali Tobie szew i co było przyczyna?
W 23 tygodniu. Wtedy miałam na wizycie w piątek 2,8 cm z rozwarciem wewnetrznym i uwypuklonym pecherzem a we wtorek juz 20 mm. Były skurcze i pessar wydawał się złym pomysłem, bo może je nasilac (miałam go w drugiej ciąży). Ale mówili,że jeśli skurcze się wycisza i byłaby taka potrzeba można oprócz szwu mieć też krazek.
Ćzekam na przyjęcie do szpitala.
 
No mi maja pobrać dzisiaj albo jutro bo w czwartek mam mieć zakładany szew,tydzień temu w posiewie wszystko bardzo dobrze było ale i tak muszą zrobić na nowo.Ale Tobie juz dobrze bo juz taki tydzień super:-)Ja jeszcze potrzebuje czasu.Dzisiaj przed szpitalem miałam prenatalne i na 100%parka dzieci znowu urosły i wszystko z nimi bardzo dobrze jak na razie:-)
W 23 tygodniu. Wtedy miałam na wizycie w piątek 2,8 cm z rozwarciem wewnetrznym i uwypuklonym pecherzem a we wtorek juz 20 mm. Były skurcze i pessar wydawał się złym pomysłem, bo może je nasilac (miałam go w drugiej ciąży). Ale mówili,że jeśli skurcze się wycisza i byłaby taka potrzeba można oprócz szwu mieć też krazek.
Ćzekam na przyjęcie do szpitala.
Ojej to faktycznie u Ciebie juz było rozwarcie uwypuklony pęcherz i skorcze to jeszcze gorzej niż u mnie i tez szybko ci SOE szyjka skróciła.Tyle musimy przejść żeby urodzić upragnione dzieciaczki.Ja czekam na wynik z wymazu na pewno będzie jutro,mam nadzieje ze wyjdzie dobry i jutro ten szew zalożą.Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego:-)
 
W 23 tygodniu. Wtedy miałam na wizycie w piątek 2,8 cm z rozwarciem wewnetrznym i uwypuklonym pecherzem a we wtorek juz 20 mm. Były skurcze i pessar wydawał się złym pomysłem, bo może je nasilac (miałam go w drugiej ciąży). Ale mówili,że jeśli skurcze się wycisza i byłaby taka potrzeba można oprócz szwu mieć też krazek.
Ćzekam na przyjęcie do szpitala.
Ale juz dotrwalas tak daleko:-)Super:-)A jak po tym jak zalożyli ci szew to długo bylas w szpitalu i czy potem wszystko było dobrze?Muszę się cofnąć do Twojej historii:-)
 
Jazka to chyba dobrze że dzidzia jeszcze w brzuszku. Teraz się namyśliła że posiedzi trochę:) gdyby od razu ruszyło to byłby wczesniaczek a każdy dzień jest ważny dla rozwoju maleństwa.
Ja już tak odetchnelam że już taka duża ciąża:) teraz tylko się martwię że nie zdążę torby do szpitala spakować bo nie wszystko jeszcze kupione
 
Jazka to chyba dobrze że dzidzia jeszcze w brzuszku. Teraz się namyśliła że posiedzi trochę:) gdyby od razu ruszyło to byłby wczesniaczek a każdy dzień jest ważny dla rozwoju maleństwa.
Ja już tak odetchnelam że już taka duża ciąża:) teraz tylko się martwię że nie zdążę torby do szpitala spakować bo nie wszystko jeszcze kupione
Dziewiąty miesiąc zaczęty więc jestem spokojna :)
 
reklama
Ja jutro wizyta..na 13.00 , bardzo sie stresuje oby było wszystko ok. Jeszcze dokuczaja mi więzadła macicy.. czuje lekki dyskomfort jutro bede sie jej pytać. Napisze po wizycie co z moja szyjka. Trzymajcie kciuki :) poZdrawiam
 
Do góry